Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerÇelik Bailey Köprüsü

Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler

Çin Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler Tedarikçi
Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler Tedarikçi Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler Tedarikçi Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler Tedarikçi

Büyük resim :  Araç İçin Kompakt Prefabrik Köprüler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HONFENG
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD1400~USD1800 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

prefabrik köprüler

,

bailey köprüsü

Taşıyıcı, Yaya ve Otoban Kullanımı İçin Acrow Panel Prefabrike Çelik Köprüleme Sistemi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bilindiği gibi prefabrike çelik köprü (PSB), uluslararası pazarda halka Kompakt 100 (CB100 / 321) ve Kompakt 200 (HD200 / CB200) köprüler olarak adlandırılıyor. Bu köprü çoğunlukla mevcut köprüyü güçlendirmek, acil köprü kurmak, uzaktan alan taşımacılığını kolaylaştırmak ve karayolunu genişletmek gibi geçici amaçlar için kullanılır.

Köprü türleri: SS, SSR, DS, DSR, DD, DDR, TS, TSR, TD, TDR, QS, QSR vb.

QSR yapı türü TSR yapı türü

DD bailey köprüleri DDR bailey köprüleri

Bailey köprüsü için 3 ana parça var:

A. Paneller: Bir araya getirildiğinde, köprünün iki yanını oluşturdular. Bu panellerin her biri 10 feet (3.048m) uzunluğunda idi.

B. Transform: İki yan duvarı birbirine "kilitlemek" için panelleri 2'ye 2 bağlar.

C. Güverte: çelik parçalar halinde yapılmış ve transomlar konmuştur. Decking genişliği 800mm veya 1000mm'dir.

Bütün bu parçalar, çeşitli uzunluklarda köprüler ( her tek açıklık için 67 metreden fazla ve 200 metreden fazla açıklıklı ) ve 120 ton'a kadar olan araçların geçişini sağlayan güçlü köprüler inşa etmek için birbirlerine monte edilebilir ve birbirlerine eklenebilir.

Paneller (ağırlığı 270kg veya 306kg, her biri 3m uzunluğunda)

Transom Çelik güverte

Çin'de kullanılabilen iki boyutta kafes panel, yani 3m * 1.5m ve 3m * 2.2m mevcut. 3.15m, 4.2m ve 7.35m genişliğe sahip tek şeritli ve iki şeritli köprüler içine monte edilebilir. Köprü tipi müşterinin ihtiyacına göre, özellikle genişlik, genişlik ve yük faktörleri gibi faktörlere göre belirlenir.

Üç normal genişlik köprüsü aşağıdaki gibidir:

  • 3.15m genişlik ( CB100 / 321 modeli ): Hafif ağırlık ve yük, çoğunlukla orta veya küçük ölçekli nehirlerde kullanılır.
  • 4.2m ( model HD200 ) genişlik: metrik ve inç ölçüleri ile işaretlenmiş, çoğunlukla orta ve geniş aralıklı nehirler üzerinde Uluslararası pazarda kullanılmaktadır.
  • 7.35m genişlik ( HD200 modeli ): çeşitli nehirlerde yaygın olarak kullanılan iki şeritli köprü.

Tek aralıklı köprü, 6m ila 67m arasında değişebilir , köprü iskeleleri yardımıyla çoklu yay köprüsü 67m'den fazla olabilir . Yük, 10t ile 120t arasında olabilir .

ÜRETİM HATLARI

Bailey köprü üretim hatlarımız

AMBALAJ VE YÜKLEME

Çelik kutularda pimler ve civata aksesuarları; Ana çelik parçalar konteynır veya balkaya paketlenir.

KURULUM

Bailey köprüleri, vinç veya kaldırıcılardan herhangi bir yardım almadan kolayca monte edilebilir. Bir köprü kurulumu yalnızca makaralı, düz merdane, makara çerçevesi, anahtar ve kriko dahil olmak üzere komple fırlatma aletleri kullanılarak insan gücü eliyle bitirilebilir.

Müşterilerin gereksinimlerine göre kurulumu yönlendirmek için teknisyenleri kurmak veya atamak için profesyonel kurulum ekibimizi tayin edeceğiz .

KALİTE YÖNETİMİ

Teslimattan önce ön montaj ve test yapacağız ve test belgesi verilecek.

PROJELERİMİZİN BAZILARI

MÜŞTERİ ZİYARETLERİ

Ziyaretinize hoş geldiniz! J

TEKLİF İHTİYACINIZ VARSA , LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TEMEL BİLGİLER VE ŞARTLARINIZLA SİZE SUNAR SİZİN İÇİN SEÇMELİDİR VE TASARLANACAKTIR :

1. Köprü Boyutları (Uzunluk * genişlik)
2. Yükle

HAKKIMIZDA

HONGFENG Sanayi Grubu Ar-Ge, tasarım, imalat ve çelik yapının kurulumunu entegre eden 2000 yılında kurulan kapsamlı bir şirkettir ve 360.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır . HONGFENG, Çin Yapı Tekniği Hongde Low-Carbon gibi yan kuruluşların bir grubuna sahiptir Co Ltd, Ltd, Hangzhou FAMOUS Çelik Mühendisliği Ltd, Fuyang Hongfeng Yapı Montaj Co, Ltd., Zhejiang Weifang Fotoelektrik Bilim ve Teknoloji Co, Ltd, Zhejiang Hongjian Testing Technology Co, Ltd, Fuyang Hongfeng İnşaat Malzemeleri Co ., Ltd, Anhui hongfeng çelik yapı Co, Ltd, vb

Şirket üç üretim ve işleme tabanı --- Xindeng, Shouxiang, Anhui vardır. HONGFENG, 200 bin ton inşaat çelik konstrüksiyonunun ve her türlü 5 milyon metrekare sacın tasarım, üretim, montajı için bir üretim kapasitesine sahiptir. Şirket, çelik yapıda dünya standartlarında profesyonel üretim hatlarını yurtdışından tanıtıyor ve en gelişmiş otomatik H-kiriş üretim hatlarına, boru makas, kutu kiriş üretim hattına, CNC hidrolik delme işleminden sonra C ve Z çelik üretim hattını, gizli düğmeyi kesme imkânına sahiptir. çatı, duvar panelleri, metal sandviç panel üretim hattı, bailey köprü hatları, vs hafif çelik, ağır çelik, yüksek katlı mekansal yapı çelik ürünleri, yüksek kaliteli ve verimli görevleri işleme bailey köprüler her türlü tamamlayabilir.

HONGFENG Sanayi Grubu, çelik yapı imalatı için Çin'in en iyi dereceli kuruluşudur ve Çelik Yapı için Ulusal Sınıf I Özel Yüklenici, Çelik Yapı Profesyonel Proje Tasarımı için A Düzeyi, Bina İnşaatı için 2. Sınıf Genel Yüklenici, Sınıf III Profesyonel Sözleşme Nitelikleri İçerir Temel İşleri, Temel İşleri Ve Metal Pencere Ve Kapı Mühendisliği. HONGFENG, Çin'in Yapı ve Metal Yapısı Derneği, Çin'in Çelik Yapı Derneği ve Şanghay Metal Yapı Endüstrisi Birliği üyesi, Zhejiang Çelik Yapı Endüstrisi Derneği Başkan Vekili, Hangzhou'un yüksek teknoloji kuruluşları , Çin'in En İyi 10 Çelik Yapı Şirketi, Kollektif Hangzhou Modeli, Hangzhou, Çin'in Ünlü Markası, Hangzhou'nun Ünlü Markası Bilgi Teknolojileri. HONGFENG, Luban Ödülü, Çin'in Jingang Çelik Yapı Ödülü, Zhejiang Eyaletindeki Qianjiang Kupası, Xihu Kupası vb. Gibi çeşitli yüksek kaliteli proje ödüllerine layık görülmüştür.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)