Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerYapısal Çelik Fabrikasyonları

Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina

Çin Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina Tedarikçi
Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina Tedarikçi Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina Tedarikçi Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina Tedarikçi Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina Tedarikçi

Büyük resim :  Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FASEC
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: HZFS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25 TON
Fiyat: USD1200-2200/ton
Ambalaj bilgileri: deniz nakliyatına ambalaj konteyner veya dökme gemi
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre 2-3 ay gibi
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P
Yetenek temini: 70000 ton yıllık
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Sınıf: Q235b veya Q345b Boyutlar: Müşterinin ihtiyacına göre
Türü: Hafif Çelik Uygulama: Ambar
Yüzey işleme: Boyama veya Galvaniz Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Vurgulamak:

steel fabrications

,

structural steel fabrication

Prefabrik Endüstriyel Yapısal Çelik İmalatlar Depo için Hızlı Montajlı Bina

Metal imalatı, kesme, bükme ve montaj işlemleriyle metal yapıların oluşturulmasıdır. Çeşitli hammaddelerden makina, parça ve yapı oluşturulmasını içeren katma değerli bir işlemdir.

Metal imalat genellikle kesin boyut ve özelliklere sahip çizimlerle başlar. İmalat dükkanları müteahhitler, OEM'ler ve VAR'lar tarafından istihdam edilmektedir. Tipik projeler arasında gevşek parçalar, binalar ve ağır ekipman için yapısal çerçeveler ve merdivenler ve el parmaklıkları sayılabilir.

Şartname:
1 Ana çelik yapı H bölümü çelik yapı
2 Çelik yüzey işleme boya veya galvanizleme
3 canlandırıcı açı çelik, kemer çubuğu, çelik çubuk, vb.
4 Duvar ve çatı paneli EPS, taş yünü, cam elyaf, PU sandviç panel veya bir katmanlı oluklu çelik levha
5 Vidalar ankraj cıvataları, yoğun cıvatalar, Commen cıvataları
6 çatı sırt kirişi C bölümü, farklı boyutlarda Z bölümü aşık
7 Kenar kapağı Renkli çelik levhadan yapılmış
8 Oluk ve aşağı boru Renkli çelik plaka veya galvaniz plaka, oluklu PVC
9 Vinç 2 tondan 10 tona kadar kaldırma vinci
10 Kapı Sürgülü kapı, haddeleme kapı, asansör kapısı, vb.
11 pencere PVC pencere, alüminyum pencere, çelik pencere, vb.
12 Aksesuarlar Çiviler, sızdırmazlık tutkal, conta vb.

Yapısal çelik, inşaat için sürdürülebilir ve oldukça güvenilir bir malzeme olarak bununla ilişkili uzun bir fayda listesine sahiptir. Bununla birlikte, yapısal çeliği inşaat ve diğer endüstriyel uygulamalar için kullanılan ürünlere dönüştürmek için gereken imalat ve kaynak işlemleri karmaşık ve zordur. Onları uygun bir şekilde çekebilecek bir şirket bulamazsanız, malzemenin uygulanabilirliği tehlikeye girebilir. Yapısal çelik kaynağında kullanılan işlemler sadece bazı şirketlerin sahip olduğu özel bir uzmanlık almaktadır. Ünlü bu uzmanlığa sahiptir.

Yapısal Çelik Faydaları

Yapısal çelik, çok çeşitli uygulamalar için faydalı bir malzemedir. Materyal, diğer birçok metallere kıyasla çok daha az ağırlığa sahiptir ve çoğu maddeden daha ekonomiktir. Kullanımı, ürünleri çok fazla güçlendirebilir. Bu nedenle, büyük ölçekli inşaat projeleri için çok popüler bir malzemedir. Çelik, aynı zamanda, bu dönüşümleri mümkün kılmak için gerekli beceri ve deneyime sahip bir imalatçı / kaynakçı kiralarsanız, özelliklerinizi belirtmek üzere özelleştirilmesine olanak tanıyan oldukça dövülebilirdir. . Yapısal çelik bir alaşımdır ve bu nedenle, farklı özellikler verecek şekilde uyarlanabilir. Bu, çok sayıda proje için yararlıdır.

Avantajları:

Çelik, geçen yüzyılda imalat ve inşaat için ideal kılan geniş bir özellik grubuna sahip: yüksek dayanıklılık, geniş kullanılabilirlik ve ilk üçe giren çeşitli uygulanabilirlik. İnşaat için çelik, genellikle kullanılan diğer malzemelerle karşılaştırıldığında pound başına en yapısal bütünlüğü sunarken manipülasyonun yapılması daha ucuz ve kolaydır.

Özel kullanımlar için gerektiğinde sertlik veya şoka, ısıya ve korozyona karşı direnç gibi özellikleri ince ayarlara getirmek için diğer elemanlarla bile enjekte edilebilir. Karışıma krom eklenmesi, paslanmaya karşı korumalı ve düşük bakım gerektiren dış cephelerde sıklıkla kullanılan çeşitli paslanmaz çelik üretecektir. Takım çeliği tungsten gibi metallerin eklenmesiyle temel karbon çeliğinden daha fazla dayanıklılığa ve ısı direncine sahiptir, bu da ağır zorlanmaya dayanabilecek bir çelik markası oluşturur. Diğer alaşım seçimleri çeliği katı ve sertten kolayca bükülebilir hale getirebilir. Çeliğin gücü ve çok yönlülüğü, inşaat projeleri için kullanılan malzemelerin ön saflarına itmektedir.

Çelik ayrıca, herhangi bir mukavemet veya bütünlüğü kaybetmeden birçok kez yeniden işlenebilen en yüksek geri dönüştürülebilir malzemelerden biridir. Neredeyse her çelik ürün, Kuzey Amerika çeliğinin% 69'unun her yıl geri kazanıldığını göz önüne alarak, içinde geri dönüştürülmüş bazı elementlere sahiptir.

Yapısal Çeliğin Kalitesi

Yapısal çelik konusunda birçok farklı seçenek var. Seçilen çelikteki karbon içeriği azaldıkça kaynak kolaylığı belirlenir. Düşük karbon içeriği inşaat projelerinde daha hızlı bir üretim oranına eşittir, ancak malzemenin birlikte çalışmasını zorlaştırabilir. FAMOUS, hem verimli bir şekilde yapılmış hem de oldukça etkili yapısal çelik çözümler sunabiliyor. Projenize en uygun yapı çeliğini belirlemek için çalışacağız. Yapısal çeliği tasarlamak için kullanılan işlemler maliyeti değiştirebilir. Bununla birlikte, yapısal çelik doğru kullanıldığında uygun maliyetli bir malzemedir. Çelik mükemmel ve sürdürülebilir bir malzemedir, ancak özelliklerini ve potansiyel faydalarını anlayan deneyimli ve iyi eğitimli mühendislerin elinde çok daha etkilidir. Genel olarak çelik, müteahhitlere ve endüstriyel uygulamalar için kullanmayı amaçlayan diğerlerine çok büyük avantajlar sağlıyor. Uzmanlar, eski binaları yeni kaynak işlemleriyle güçlendirmenin bile binanın gücünü önemli ölçüde artırabileceğini bulmuşlardır. Size inşaat projeniz için ustalıkla kaynaklanmış yapısal çelik kullanmanın faydalarını hayal edin. Ardından, tüm yapısal çelik kaynak ve üretim ihtiyaçlarınız için FAMOUS ile iletişime geçin.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)