Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerCam perde duvar

Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem

Çin Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi
Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem Tedarikçi

Büyük resim :  Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perdesi Duvar Stick Yapılı Sistem

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Fasecbuildings
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: Tersinir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 metrekare
Fiyat: USD100-550 per sqm
Ambalaj bilgileri: Standart su geçirmez kağıt ve çelik çerçeveli veya ahşap kutu
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre bir ay gibi
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Yetenek temini: Yılda 600.000 m2
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Belirtimi: Birleştirilmiş cam cephe Malzeme: Cam ve alüminyum çerçeve
Kaplama: PVDF ve toz boyalı Renk: şeffaf
Vurgulamak:

glass curtain walling

,

structural glass curtain wall

Çift Cam Duvar Havalandırmalı Cephe Ofis Bina Camı Perde Duvar Stick Yapılı Sistem Çin Yapımcısı Tarafından


Hızlı Detay:
1. Hızlı kurulum için birleştirilmiş perde duvarı

2. Alüminyum ve cam birleşimli cepheler

3. İzolasyonlu ve lamine üçlü cam üniteleri

Yıllar sonra gelişen grubumuz, çeşitli bina ve inşaat için anahtar teslimi müteahhit olarak gelişti. Bu nedenle, çeşitli büyük projelerde kapasitemiz var, tatmin edici bütçe kontrolü temelinde tasarım ve inşa ediyoruz. Müteahhitler, her türlü bina mühendisliği veya bina çevresindeki malzeme fiyatlandırması hakkında doğrudan bilgi almak için hoş geldiniz. Profesyonel mühendislik tulumumuz burada özel tasarım ve fiyat sunmak için hazırdır. Pricinel, Sabit Anlaşmayı Getirmek için Bir Deneme Siparişi!


Şartname:

Malzeme: özellikleri:
uzunluk 4 m veya müşterinin isteğine göre
genişlik 1,5 m veya müşterinin ihtiyacına göre
Yükseklik 0.2m veya müşterinin isteğine göre

Birleştirilmiş cam perde duvar sistemleri, bir fabrikada yaratılan ve parlatılan ve daha sonra şantiyeye gönderilen büyük cam ünitelerden oluşmaktadır. Bir kere sitede geldikten sonra, beton veya çelik binalar ne olursa olsun birimler binaya bağlanan ankrajlara kaldırılabilir. İklim kontrollü bir çevrede imalatın sıkı toleranslarına bağlı yüksek kalite, bu tür sistemlerin sadece bir özelliktir. Yerinde bir cam olmadığı için, birleştirilmiş sistemi kullanmanın bir diğer önemli yararı, kurulumun daha hızlı olmasıdır. Sistem, sopa yapımı bir sistemin zamanının üçte birine kurulabilir, bu da çok fazla zaman tasarrufu anlamına gelir. Bu sistem, daha yüksek performansa ihtiyaç duyulduğunda (rüzgar için) daha yüksek saha işçiliği maliyetleri olan (dolayısıyla emeği daha uygun maliyetli bir fabrika iş gücüne kaydıran), prefabrike birimleştirilmiş panellerin hacminin çok olduğu durumlarda çok uygundur yükler, hava / nem koruması, sismik / patlama performansı), daha uzun yapılar için ve panel optimizasyonu için daha düzenli koşullar.

Bir birimden birime (genellikle bir silikon tabaka veya yama) sadece bir tane alan sızdırmaz hale getirilmelidir ve her mülion için yalnızca bir tane çapa, zemin plakasının yüzüne veya üstüne bağlanmalıdır. Birleştirilen camlı perde duvar çerçeve elemanları, birbirine yatay ve dikey olarak birbirlerine yapıştıracak şekilde birbirlerine kenetlenirler. Bu, termal genişleme ve kasılmayı, öyküler arası diferansiyel hareketi, beton süngeri, sütun kısaltılması ve / veya sismik hareketi barındırır. Çoğu birleştirilmiş perde duvar sistemi, binanın alttan üstüne geçerek, her kat seviyesinde sıralı bir şekilde kurulur.

Uygulama

STICK VE BİRLEŞMEZ PERDE SİSTEMLERİNDEN SEÇENEK NASIL
Seçim kriterleri Stick Curtainwall Birleştirilmiş Curtainwall
Proje Boyutu Küçük Geniş
Duvar Yapılandırması

karmaşık

(Düzlemde birçok değişiklikler, örneğin diplikler, köşeler, vb.)

tekrarlayan

(Düz genişliğin geniş duvarı)

Ortak Desen rasgele Düzgün yatay eşik hattı
Cam Alan Fabrika
Haklar arası Hareketler Çok sınırlı Kilitleme çerçeveleri hareketleri barındırır
Kalite kontrol

Site değişkenlerine tabi

(Çevre ve ekipman)

Kontrollü fabrika koşulları
değişiklik Sahaya uyacak şekilde kesilebilir Önceden tasarlanmış
Sızdırmazlık Site değişkenlerine tabi Minimum alan sızdırmazlık
Alan İşçiliği Maliyeti

Yüksek

(İzlemek ve bir araya getirmek için birçok parça)

Düşük
Saha Çalışma Süresi Yavaş

Hızlı

(Genellikle 75 sqft veya daha fazla birim için ayarlar)

Erişim ve Güvenlik Dışa açık erişim gereklidir

İç mekandan ayarla

(Dış isteğe bağlı)

Birleştirilmiş olmasına rağmen, ön camlanmış perde duvar sistemi özellikle yüksek katlı bina inşaası veya büyük miktarlarda modül tekrarlaması veya 4 taraflı kapaksız sistem gerektiği zaman uygundur; Ayrıca talep ettiği her boyutta projede popüler olarak kullanılır.

Projeniz standart veya özel çerçeveleme sistemi gerektirse de, cam cephe perde duvarını ihtiyaçlarınıza göre kaliteli bir ürün sunarak tasarlayabilir, imal edebilir ve monte edebiliriz.

Tüm ön cam cephe perde duvar sistemleri imalat tesisimizin kontrollü ortamında imal edilir, monte edilir ve sırlanır. Bu, binanın yapısı kurulmadan önce daha kaliteli kontrol ve çerçeve modüllerini önceden hazırlama kabiliyetini getirecektir; kurulum ekibimiz binanın bölümlerini kullanılabilir hale getirebildikleri için binanın yakınını hızlandırmak için çok yararlıdır; hava koşullarından kaynaklanan gecikmeleri en aza indirirken.

Daha çok bina sahibi, mimar ve müteahhitlerin bu tür yapımdan sağladığı faydaları tamamladığı günümüzde, birleştirilmiş perdelik sistemi, binaları çevrelemek için tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Birleştirilmiş sistemler, yapıların hızla kapatılmasına olanak tanır ve bu da daha erken meslek kazandıran inşaat sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olabilir. Birleştirilmiş duvar sistemleri, neredeyse bir montaj hattı biçiminde, iç mekanlarda ve kontrollü çevresel koşullar altında inşa edildiğinden, birleştirilmiş sistemler için imalat prosesi yapışkan perdelerden daha tutarlıdır.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)