Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı

Çin Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi
Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı Tedarikçi

Büyük resim :  Yapısal Endüstriyel Çelik Binalar İmalat İnşaatı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HONFENG
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD965~USD1165 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

çelik çerçeveli binalar

,

prefabrik çelik binalar

Çin Yapısal Çelik İmalat Konstrüksiyonu Konteynerler İçin Depolar Mesajlar Sütunlar Galerileri Endüstriyel Kazan

Çelik Yapı Ulusal Sınıf Özel Müteahhit

Çin'in Çelik Yapı İmalatında Üst Sınıfı

Çelik Yapı Profesyonel Proje Tasarımı A Seviyesi

Çin'in İnşaat ve Metal Yapı Derneği Daimi Direktörü
Çin'in Çelik Yapı Derneği ve Şangay Metal Yapı Endüstrisi Birliği Üyesi
Zhejiang Çelik Yapı Endüstrisi Birliği başkan vekili

  

Özellikler

Sınıf: Q235, Q345
Ürün ve Hizmet Kapsamı: Tasarım ve Mühendislik Hizmeti, Çelik Yapı, Alan Çerçeveleri, Portatif Kabinler, Çelik Borular, temel yapı elemanları (yerleşik kaynaklı H bölümü, sıcak haddelenmiş H bölümü, kanal, çelik sütun, çelik kiriş), standart çerçeveler, ikincil çerçeve, çatı ve duvar malzemeleri, Tempcon (sandviç) panelleri. Ve biz tam yapısal tasarım ve çelik işleri prefabrikasyon tüm yönlerini kapsayan yapı dahil olmak üzere özel endüstriyel çelik binaların ve çelik çerçeve tarımsal binaların Ismarlama Tasarım , inşaat ve montaj sunuyoruz .
Mühendislik Tasarım Yazılımı: PKPM, 3D3S, X-steel, etc.
Uygulama
Çelik çerçeveli endüstriyel binalardaki tecrübemiz oldukça geniştir ve aşağıdakiler dahil birçok farklı çelik çerçeveli yapının tasarımını ve yapımını içerir:
• Yapı Çelik Sitemizdeki Tekstil Fabrikaları
• Bina çelik sitemizdeki proses tesisleri
• Bina çelik sitemizdeki Atık Transfer İstasyonları
• Bina çelik sitemizdeki Tarım ve Çiftlik Binası Altyapısı
...

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

Neden sizin için HONGFENG'i seçmenin en iyi yolu bu?

HONGFENG yıllık satış geliri, çelik konstrüksiyon tasarımı, detaylandırma, imalat ve montaj alanında uzun süre beklememizi sağlayan proje deneyimlerinin bolluğu, en gelişmiş üretim hatları ve ekipmanları ile en rekabetçi fiyatla Çin yapı çelik endüstrisinde öncüdür.
1. Binalarımız 90 m'ye kadar kolonsuz iç genişlik ve sınırsız uzunluklarda, binalarımız binlerce kullanılabilir metrekare sunmaktadır.
2. Son teknoloji ürünü üretim tesisi ve en yüksek dereceli ticari GB çeliği kullanan tasarım ekibiyle yıllara dayanan metal bina tasarım tecrübesi, uygun fiyatlarla en iyi hazır çelik binaları ve 25 yıllık sınırlı bir garantiyle üretmektedir. 3. Neredeyse hiç bakım gerektirmeyen katı çelik I-kiriş tüm çelik konstrüksiyon stabilite, güç ve dayanıklılık sağlar ve hava koşullarına ve pasa karşı dayanıklıdır.
4. Emek yoğun, daha pahalı geleneksel tuğla, ahşap veya blok inşaatlar yerine metal inşaat yapısını seçerek şirketinize zaman ve para kazandırın.
5. HONGFENG, çok yönlü, ekonomik ve hızlı ve kolay kurulabilen iki çelik depolama binası yelpazesi sunmaktadır.
6. HONGFENG, özel yapısal çelik binaların ve çelik konstrüksiyon tarımsal binaların tam yapısal tasarımını içeren ve çelik konstrüksiyonun tüm yönlerini kapsayan inşaatlar için özel tasarım, inşaat ve montaj işleri sunmaktadır. Her çelik bina, çeşitli tavan lambaları, pencereler, yalıtım, kapılar ve daha fazlasıyla tamamen özelleştirilebilir.
7. Çelik sanayi binasının dünya çapında nakliyesini ayarlayabiliriz ve erektör ekibimiz çelik çerçevenin yapımını en yüksek standartlarda yapar.
HONGFENG tarafından tasarlanan ve üretilen endüstriyel binalar ve prefabrik metal yapılar bugün piyasadaki en uygun maliyetli çözümdür.

ÇALIŞTAYLARIMIZIN BAZI / DEPO PROJELERİ

     TEKNOLOJİ AR-GE
Şirketin 206'sı her seviyede mühendislik teknisyeni, 60'ı ve üzerinde devlet notu, tescilli yapı mühendisleri, inşaatçılar ve mimarlardan oluşan 1.200 çalışanı bulunuyor.
Şirket, teknoloji kuvveti olarak kıdemli kolejlere ve profesyonel teknoloji tasarım organizasyonlarına sahiptir ve Zhejiang Üniversitesi, Kuzeybatı Politeknik Üniversitesi , Zhejiang Shuren Üniversitesi, vb. Gibi teknoloji araştırma enstitüleri ile geniş işbirliği ve Ar-Ge ilişkileri kurmuştur .

        

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)