Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa

FAMOUS Steel Engineering Company

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

FAMOUS Steel Engineering Company

1 2 3 4 5 6 7 8
FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company
Office 1 Office 2 Office 3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 1200~1300
Yıllık satış : 500 Million -600 Million
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : < 10%

Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd. (FASECbuildings) çeşitli binaların Tasarım ve İnşaatına , yapısal çelik konstrüksiyona ve çelikle ilgili ürün tedarikine odaklanmaktadır . Yapısal dev HF Endüstri Grubu (şu anda KNSN olarak adlandırılmaktadır) desteği altında FASECbuildings , proje Mühendisliği, İmalat, İnşaat, Lojistik ve Tesisat Rehberliği vb. Gibi pek çok yabancı proje aldı ve özellikle ABD-AB'de dış proje işletmesinde daha profesyonel hale geldi. standart mühendislik ve proje yönetimi yönleri. KNSN Group, çelik yapı imalat ve montajının hakim olduğu kapsamlı bir grup şirketidir. Grubun KNSN Yapı Malzemeleri Co, Ltd, KNSN Madencilik Co, Ltd, KNSN Çay Makinaları Co, Ltd, KNSN Emlak Geliştirme Co, Ltd, KNSN İnşaat Co, Ltd, KNSN Kazık Co Co çeşitli iştirakleri var ., Ltd. ve KNSN Special Steel Co., Ltd., vb. KNSN Group, Çin'in çelik yapı imalatının ekstra bir işletmesidir, çelik yapı, I, çelik yapı B özel tasarım tasarımı, çelik cinsinden kalite sınıflamaları konusunda Grade I profesyonel taahhüt nitelikleri vardır. ev inşaatı ve Sınıf Ⅲ profesyonel müteahhitlik şartlarını zemin işleri, temel işleri ve zihinsel pencere ve kapı mühendisliği açısından genel müteahhitlik. Şirket 360.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. kayıtlı sermayesi 100 milyon yuan ve toplam varlıkları 970 milyon yuan. Evde en gelişmiş H tipi tüm otomasyon üretim hattı, boru makası yapısı, boxbeam üretim hatları, CNC hidrolik delme posterior kesim C tipi çelik, Z tipi çelik üretim hatları, dikey dikiş 360 derecelik profesyonel üretim ekipmanları bulunmaktadır. gizli düğme tipi, hava pano üretim hatları ve metal sandviç panel üretim hatları, vb whipstitch çatı tahtası

Şu anda grubun 206'sı her seviyede mühendislik teknisyeni ve her biri ve 60'ından fazlası devlet I Sınıfı, Sınıf tescilli yapı mühendisleri, inşaatçılar ve mimarlar olan 1.200 çalışanı bulunuyor. Şirket, arka arkaya kalite yönetim sistemi (ISO 9001: 2008), çevre güvenliği yönetim sistemi (ISO 14001: 2004), iş sağlığı ve yönetimi sistemi (OHSMS) (GB / T28001-2001) ve SEÇ yönetimi belgelendirmesini geçti. sistemi (SY / T6276-1997), ölçüm test sisteminin yanı sıra standart iyi uygulama doğrulama ve çelik yapı test merkezi CMA ölçüm sertifikası. Son yıllarda, şirket evde aynı sektörlerde güçlü olanlar arasında yer aldı ve kullanıcılar, gelişmiş yetenekler, mükemmel yönetim ve kalite nedeniyle yirmi iki il, evdeki şehirler ve birçok ülkeyi kapsıyor. Şu anda, şirket, gişe, boru truss yapısı, net raf, ağır çelik, hafif çelik, yüksek binalar, çelik yapı malzemeleri, demir dışı metal ve elektro-optik teknoloji ürünleri gibi ürünlerin çok gelişme yolunda yürüdü ve Xi'an, Şangay, Nanjing, Guangzhou, Wuhan, Xiangfan, Liuzhou, Wuhu, Suzhou, Zhengzhou ve Yunnan, vb. ülkeler arasında pazarlama ve servis ağı kurmak ve Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, Fransa, Bolivya ile ihracat yapmak , Şili, Peru, Thailend, Filipinler, Nijerya, Vietnam, Güney Afrika, Gana, Kenya, BAE, Sudan, İran, Angola, Amerika, Kanada vb.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)