Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa

FAMOUS Steel Engineering Company

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

FAMOUS Steel Engineering Company

1 2 3 4 5 6 7 8
FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company
Office 1 Office 2 Office 3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 1200~1300
Yıllık satış : 500 Million -600 Million
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : < 10%

 

FAMOUS Mühendislik Şirketi'nin kurucu ortağı olarak, Bay Tommy GAO uzun yıllar inşaat alanında çalıştı.ve bina inşaat endüstrisinde ekolojik zincir oluşturma hedefi ile kurulmuş bir dizi şirket.

 

Günümüzde, FASECBuildings Grubu'nun içinde birkaç tipik şirket bulunmaktadır:

1Hangzhou Ünlü Çelik Mühendisliği Şirketi

2FASEC (Hangzhou) Pencere Duvar Şirketi

3Hangzhou FASEC Bina Malzemeleri Şirketi.

Hangzhou USEU Metal Manufacturing Company ve burada listelenmeyen birkaç tane daha.

 

FASECbuildings Grubu'nun temel iş alanları şunları içerir:

1Yapısal Çelik İşleri ve Çelik Çerçeve Yapısı (Ağır/Açık)

2Cam Pencere Kapıları, Perde Duvarı Cephesi, Alüminyum Paneller Kaplama, Bölme Duvarları, Çit ve Louvers, Ekran ızgaraları, BIPV vb.

3Bina Çatı Duvarları Zemin bütünleşik malzemeleri ve diğer iç mekanlar yeni malzemeler Ar-Ge.

 

FASECbuildings Group her zaman ABD-Avrupa ve Birleşik Krallık-Avustralya vb yabancı standart pazar müşterileri için maliyet tasarrufu prefab malzemeleri sunmayı amaçlamaktadır.Gerektiğinde mühendislik tasarıması / ayrıntılı çizimler / saha inşaat rehberliği vb gibi serbest teknik desteklerleBina çerçevesinin ve çevresinin genel 2D / 3D modelleme yeteneği ile birlikte çok sayıda sertifika / deneyime sahibiz.

 

 

Kız şirketleri hakkında kısa bir tanıtım:

 

1Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd. çeşitli çelik binalarının ve yapısal çelik fabrikalarının tasarımı ve inşasına odaklanıyor.Şirket, depo binalarından başlayarak birçok yabancı proje aldı., çok katlı daireler, yüksek katlı ofis ve otel binaları, uzay çerçeve tiyatroları, üçgen çerçeve binaları, çelik köprüler, taşıma makineleri çerçeve, enerji santrali kuleleri,madencilik üretim hattı çelik fabrikasıTemel olarak, şirket basit bina projesini hariç çeşitli büyük ölçekli projeleri yürütmek için tam kapasiteye sahiptir.

 

2FASEC (Hangzhou) Pencere Duvar Şirketi, çeşitli alüminyum ve cam ile ilgili ürünlerin tasarımı / imalatı / tedarik ve kurulumu konusunda uzmanlaşmıştır.Çok sayıda yalıtımlı ve katmanlı cam paneli başarıyla tedarik ettik., pencereler, cam kapılar, perde duvarları, bölme duvarları, korkuluklar, perdeler, ızgaralar, metal kaplamalar vb. sadece Çin'de değil aynı zamanda tüm dünyada.Avrupa standardı, ve Amerikan standardı vb. Alüminyum ve cam cephe ürünleri ana araştırma ve geliştirme yelpazemizdedir.

 

3Hangzhou FASEC İnşaat Malzemeleri Şirketi, çatı duvarları, zemin ve iç mekanlar için yeni inşaat malzemeleri gereksiniminin farklı müşterilerle köprü ve yağlandırma rolünü oynar.Bizim inşaat malzemesi ekibi her zaman yol üzerinde araştırma ve yeni tarz inşaat malzemesi geliştirmek için maliyet ve zaman tasarruf inşaat endüstriyel müşterilerinUSEU Metal fabrikası onun güçlü üretim yedek gücüdür ve kendi mühendislik ekibimiz de çeşitli teknik destekler sunabilir.

 

 

FASECBuildings Grubu, kalite yönetim sistemi (ISO 9001:2008), Avrupa ürün kalite kontrol sistemi EN1090 gibi sertifikasyonlar serisini geçti.Avrupa ISO3834 ve Amerika AWS D1 yapısal üretim sistemi sertifikaları.1, Avustralya AS2047 Camlı Pencere Kapıları Sınıfları vb.

 

Şu anda, FASECbuildings Group, ağını Xi'an, Şangay, Nanjing, Guangzhou, Wuhan, Xiangfan, Liuzhou, Wuhu, Suzhou, Zhengzhou ve Yunnan'a yaymıştır.Amerika ile ihracat işinin yanı sıra, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Bolivya, Şili, Arjantin, Uruguay, Peru, Tayland, Filipinler, Nijerya, Vietnam, Güney Afrika, Gana, Kenya, Zambiya, BAE, Sudan,İran, Irak, Angola, Polonya, Moğolistan, Rusya vb.

 

Pek çok yerli ve yurtdışındaki proje olayı ile FASECbuildings Group, sadece Çin'de değil,Avrupa Standartları örnekleri ile aynı zamanda çeşitli yabancı standart pazarlarında, Amerika Standartları, Avustralya Standartları, İngiliz Standartları vb. bina ile ilgili malzemeler ve bina inşaatı.

 

 

Biz geliştirme ve yenilikçi tutmak, sloganı ile USA-EUROPE Standart Mühendislik ve Kalite Kontrolü Marka Güvenilirliği Yapın! Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirin!

 

Müşterileri ziyaret etmek ve ücretsiz bütçe ve detaylı ürün katalogları almak için bizimle iletişim kurmak için sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

 

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)