Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerCam perde duvar

Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi

Çin Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi Tedarikçi
Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi Tedarikçi Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi Tedarikçi Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi Tedarikçi Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi Tedarikçi

Büyük resim :  Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Fasecbuildings
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: Tersinir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 metrekare
Fiyat: USD100-550 per sqm
Ambalaj bilgileri: Standart su geçirmez kağıt ve çelik çerçeveli veya ahşap kutu
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre bir ay gibi
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Yetenek temini: Yılda 600.000 m2
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Belirtimi: Birleştirilmiş cam cephe Malzeme: Cam ve alüminyum çerçeve
Kaplama: PVDF ve toz boyalı Renk: şeffaf
Yükleme: kolay Boyutu: gerektiği gibi

Gizli Çerçeveli Temperli Çift Katmanlı Cam Giydirme Perdesi Alçak Gerilim Çelik Yapı EPC Projesi


Hızlı Detay:
1. hızlı kurulum için Birleştirilmiş perde duvar

2. Alüminyum ve cam üniteli cepheler

3. yalıtımlı ve lamine üçlü cam üniteleri

Yılların kalkınmasından sonra, grubumuz çeşitli binalar ve inşaat için ayrılmaz bir anahtar teslim yüklenici haline geldi. Bu nedenle, çeşitli büyük projelerde kapasite ve tatmin edici bütçe kontrolüne dayanan kapasitemiz var. Müşterilere, ne tür bir bina mühendisliği veya çevreleyen malzeme fiyatlandırması konusunda doğrudan araştırma yapmak için hoş geldiniz. Profesyonel mühendislik çayımız, kişiye özel tasarım ve fiyat sunmak için burada hazır. Bizim pricinple Bir Deneme Siparişi Constent Cooperation getirin!


Şartname:

Malzeme: Şartname:
uzunluk 4 m veya müşteri ihtiyacına göre
Genişlik 1.5m veya müşteri ihtiyacına göre
Yükseklik 0.2m veya müşteri ihtiyacına göre

Bireysel cam perde duvar sistemleri, bir fabrika içerisinde oluşturulmuş ve sırlanmış büyük cam birimlerden oluşmakta ve daha sonra şantiyeye gönderilmektedir. Tesise vardıktan sonra, üniteler hangi beton veya çelik bina olursa olsun binaya bağlı ankrajlar üzerine kaldırılabilir. İklim kontrollü bir ortamda imalatın sıkı toleransları nedeniyle yüksek kalite, bu tür sistemlerin sadece bir ayırt edici özelliği. Saha içi camlama olmadığı için, bir ünite sistemi kullanmanın diğer bir önemli avantajı kurulumun daha hızlı olmasıdır. Sistem, bir çok zaman tasarrufu sağlayan çubuk yapılı bir sistemin zamanının üçte birine kurulabilir. Bu sistem, yüksek hacimli prefabrik panellerin gerekli olduğu yerlerde, daha yüksek performans gerektiren (böylece işgücünü daha uygun maliyetli bir fabrika iş gücüne kaydırarak) daha yüksek performans gerektiren yerlerde (rüzgar için) çok uygundur. Uzun ömürlü yapılar için ve panel optimizasyonu için daha düzenli koşullar için yükler, hava / nem koruması, sismik / patlama performansı).

Sadece bir birimden birim splice'a (genellikle bir silikon tabaka veya yama) alan mühürlemesi yapılmalıdır ve kat levhasının yüzüne veya üstüne mandire başına sadece bir ankrajın bağlanması gerekir. Birbirine kenetlenen cam perde duvarı çerçeve elemanları, yatay ve dikey olarak birbirine sızdırmaz hale getirilmek üzere kılıflanmıştır. Bu, termal genleşme ve büzülme, öykünün farklı hareketi, beton sünmesi, sütun ön kısaltma ve / veya sismik hareketi içerir. En üniteli perde duvar sistemleri, her bir kat seviyesinin etrafında, binanın altından en üstüne doğru hareket eden sıralı bir şekilde monte edilir.

Uygulama

STICK ve BİRLEŞİK DEVİR SİSTEMLERİNDEN NASIL SEÇİLİR?
Seçim kriterleri Stick Curtainwall Birleştirilmiş Curtainwall
Proje büyüklüğü Küçük Büyük
Duvar konfigürasyonu

karmaşık

(Düzlemde birçok değişiklik, örneğin topuz, köşe vb.)

tekrarlayan

(Düz duvarın geniş genişlikleri)

Ortak Desen rasgele Tek tip yatay eşik hattı
Cam Alan Fabrika
Öyküler Hareketi Çok sınırlı Ara kilitleme çerçeveleri hareketleri barındırır
Kalite kontrol

Site değişkenlerine tabi

(Hem çevre hem ekipman)

Kontrollü fabrika koşulları
değişiklik Sahada kesilebilir Önceden tasarlanmış
Sızdırmazlık Site değişkenlerine tabi Minimum alan sızdırmazlık
Saha İşçiliği Maliyeti

Yüksek

(Takip ve montaj için birçok parça)

Düşük
Saha İşçiliği Süresi Yavaş

Hızlı

(Genellikle birim başına 75 ft veya daha fazla ayar)

Erişim ve Güvenlik Dış erişim gerekli

Iç set

(Dış isteğe bağlı)

Her ne kadar üniformlaştırılmış, ön camlı perde duvar sistemi özellikle yüksek katlı bina inşaatı veya büyük miktarda modül tekrarı olan veya 4 taraflı kapaksız sistem gerektiğinde projelere uygundur; Aynı zamanda onu isteyen herhangi bir boyut projesinde popüler olarak kullanılır.

Projeniz ister standart ister özel bir çerçeveleme sistemi gerektiriyor olsun, kaliteli bir ürün sunarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda cam cephe giydirme duvarını tasarlayabilir, üretebilir ve monte edebiliriz.

Tüm ön camlı cephe perde duvar sistemleri, üretim tesisimizin kontrollü ortamında imal edilmekte, monte edilmekte ve camlanmaktadır. Bu, daha yüksek kalite kontrol ve bina yapısının inşa edilmesinden önce çerçeve modüllerimizi önceden inşa etme yeteneğini getirecektir; Ayrıca, kurulum ekibimiz binanın mevcut bölümleri üzerinde çalışabildiğinden, binanın yakınlaşmasını hızlandırmak için çok faydalıdır; Hava şartlarından kaynaklanan gecikmeleri en aza indirirken.

Günümüzde, daha çok bina sahibi, mimar ve müteahhitler bu tür inşaatların faydalarını sonuçlandırdığı için, birleştirilmiş perde duvar sistemi binaları kaplamak için tercih edilen yöntem haline gelmiştir. Birleştirilmiş sistemler, binaların hızlı bir şekilde kapatılmasını sağlar, bu da daha önceki mesleğe giden inşaat sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olabilir. Birimleştirilmiş duvar sistemleri, iç mekanlarda ve kontrollü çevre koşullarında neredeyse bir montaj hattı tarzında inşa edildiğinden, ünite haline getirilmiş sistemler için üretim süreci, çubukla yapılmış perde duvarlarına göre daha tutarlıdır.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)