Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerYapısal Çelik Fabrikasyonları

CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları

Çin CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları Tedarikçi
CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları Tedarikçi CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları Tedarikçi CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları Tedarikçi CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları Tedarikçi

Büyük resim :  CE Belgeli Atölye Deposu Yapısal Çelik Fabrikasyonları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HONFENG
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD1200~USD1600 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: ÜRETİMİNDE Duvar: Yalıtılmış ALC panel, metal veya çimento
çatı: çift ​​metal saclı panel Ana Çerçeve: H biçimli çelik bölüm
Çelik purlin: C şekli çelik bölümü

CE Belgeli Tasarım imal atölyesi depo çelik yapı binası

1. Malzeme avantajı

1) Çelik galvanizli tabaka kalınlığı: iki tarafın galvanizli tabaka kalınlığı yapısının genel alanı 180g / m2 (Amerikan Standart G60, tek taraflı galvanizli tabaka kalınlığı 13uM), 270g / m2'den daha az olmayan güçlü korozyon alanı Amerikan Standart G90, tek taraflı galvanizli tabaka kalınlığı 20μM)
2) Dayanıklılık: çelik yapı konut yuvası ömrünü uzatabilir, 100 yıla kadar yapı ömrü
3) Depreme karşı direnç: Bölgenin 9 derece sismik yoğunluğuna uygulanması
4) Kullanımlı çelik ağırlığı tasarlamak: 25-35kg / m2 (inşaat alanı)
5) Kat yükü: 250kg / kare

2. Vakıf sistemi

Hafif, kuvvet taşıyan tabaka gereksinimleri yüksek olmadığı için şerit temelli prefabrike villa salınımlı yapı, her metrekarede 8-13 ton dayanıklılık gereksinimleri karşılayabilir, temel genellikle 600 ila 800 feet genişliğinde, taban genişliği 180- 200mm, derinliği jeolojik koşullar ve dondurulmuş toprak tabakası kış derinlik, derinliği temelinde dolgu için dayanıklılık gereksinimlerini takviye, eğer herhangi bir bozulma için kazmak derinliği, derinlik bağlıdır kış donmuş katman kalınlığı üzerinde olmalıdır

3. Zemin sistemi

Prefabrike villa taban sistemi, soğuk şekillendirilmiş çelik çerçeve, kiriş, döşeme OSB yapı tahtası, destekler ve bağlantı parçaları, kullanılan malzemeler strand tahtası, fiber çimento levha ve kontrplaktan ibaret olup, hafif katlar 316-365 kg / ton yükleyebilir metrekare

4. Duvar sistemi

Hafif çelik yapıdaki duvar gövdesi ağırlıklı olarak duvar çerçevesi üst kiriş, duvar, duvar altı kirişi, duvar desteği, duvar panelleri ve bağlantı bileşenleri, prefabrik villa kullanımı iç çapraz duvar olarak yatak duvarı, duvar sütunu C şeklinde hafif çelik, duvar kalınlığı genellikle 0.84-2 mm yüke bağlıdır, duvar sütun aralığı arasında 400-600 mm'dir, hafif çelik yapı konut duvar yapısı düzenlemesi, etkili bir şekilde taşıyabilir ve dikey yükleri aktarmak ve düzenleme uygun ancak hafif çelik yapı evi duvar yapısı yatay yüklere dayanamaz

5. Düz çatı sistemi

Düz çatının prefabrike villla omurga yapısı iki tane biçimlidir, biri parapet duvarı olmaksızın çubuklu, diğeri parapet duvarlıdır

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

Neden sizin için HONGFENG seçmenin en iyi yolu bu?

1. Müşterinin sahip olabileceği neredeyse tüm şartlara göre imal etmek için yeteneklerimiz var.
2. HONGFENG'de yaptığımız her şeyde olduğu gibi müşterinin gereksinimlerine göre yapısal değişiklikler öneriyoruz, bu nedenle güç ve güçlendirme derecesi ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine dayanır.
3. Bizim HONGFENG yıllık satış geliri bize, çelik yapı tasarımı, detaylandırma, imalat ve montaj ereksiyon olasılığı en rekabetçi fiyat yanı sıra, proje deneyimleri, en gelişmiş üretim hatları ve ekipmanları bol, Çin yapısal çelik sektöründe öncüdür alan.
4. Değerli işçilerimiz, çelik konstrüksiyon, kazı işleri için destek sistemleri, cıvata bağlantıları, yapısal ankraj cıvata inşaatı, çatı yapılarının desteklenmesi, kaynak bağlantıları ve kaynakların görsel kontrolü, boru yapısı, yangın koruması, korozyon koruması gibi her ayrıntıya odaklanmaktadır. çelik işçiliği, çelik imalatı, çelik montajı ve saha güvenliği, malzeme ve çelik özellikleri vb.
5. Malzeme alım ve izleme, planlama derleme, çizim detaylandırma, üretim düzenlemesi, kalite denetimi, sürmekte olan boyama, ambalajlama ve teslimat konularında departmanı, süreci, kaliteyi ve izlenebilirliği tamamen kontrol altına almaya ayırdık.

Paketleme

Paketleme Detayı: Konteyner veya dökme tekneye denize kıyasla ambalajlar.
Teslimat Ayrıntısı: Müşterinin ihtiyaçlarına göre.TEKNOLOJİ AR-GE

Şirketin 206'sı her kademe mühendislik teknisyeni ve her türlü 1.000'in üzerinde çalışanı ve 60'ın üstünde devlet I. Sınıf, II. Sınıf kayıtlı yapı mühendisleri, inşaatçılar ve mimarlar bulunmaktadır .
Şirket, teknoloji yedekleme gücü olarak üst düzey kolejlere ve mesleki teknoloji tasarım organizasyonlarına sahiptir ve Zhejiang Üniversitesi, Northwestern Politeknik Üniversitesi , Zhejiang Shuren Üniversitesi gibi teknoloji araştırma enstitüleriyle geniş işbirliği ve AR-GE ilişkileri kurmuştur .Grubumuza hoşgeldiniz!

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)