Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerYapısal Mühendislik Tasarımları

Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları

Çin Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları Tedarikçi
Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları Tedarikçi Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları Tedarikçi Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları Tedarikçi Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları Tedarikçi

Büyük resim :  Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD30~USD300 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme türü: H-kiriş sütun Belirtimi: Q345B veya Q235B
Yüzey işleme: Sıcak galvaniz Yükleme: Zor değil
Renk: Müşterinin gerektiği gibi Standart: AS veya NZS Standardı
Boyutu: Müşterinin gerektiği gibi
Vurgulamak:

civil engineering structural design

,

structural engineering design

Personel Konaklama ve Ofis için Prefabrik Kat Bina Yapısal Mühendislik Tasarımları

FAMOUS Çekirdek avantajları:

1. Komple tasarım ve inşa sistemi mevcut

2. yurtiçi ve yurtdışı inşaat ve inşaat alanında 15 yılı aşkın tecrübesi

3. olgun kalite kontrol sistemi ile profesyonel tasarım ekibi ve imalat ekibi

4. Zamanında bütçeleme ve aşırı düşük danışmanlık hizmeti

Bir ön teklif için lütfen aşağıdaki bilgileri gönderin:

1. Hizmet kapsamı, yani genel planlamadan, mimari tasarıma, yapısal tasarıma, su ve elektrik tasarımına, ısıtma ve havalandırma tasarımına tamamen veya kısmen

2. Tasarlanması gereken diğer bir deyişle tasarım komplikasyonuna yorum yapması gereken bina veya strüktür stili.

3. Tasarım standart gereksinimi. Biz Çin, ABD, Avrupa, Avustralya vb çeşitli özelleştirilmiş standartlara göre dizayn edebiliyoruz.

4. Çeşitli inşaat alanları ve boyutları yanı sıra fonksiyon vb bilgiler sunulmaktadır.

Hızlı detay:

1. Uzmanlaşmış ve deneyimli tasarım ve detaylandırma ekibi

2. sıfır bile gerçek maliyetle mükemmel tasarım kalitesi

3. prefabrik çelik atölye / çelik döken tasarımında özellikle iyi

4. ASTM, GB, JIS gibi çeşitli tasarım standardı mevcuttur

5. Tamamen özelleştirin

Ana iş

Mühendislik danışmanlığı Proje Planlaması / Proje Teklifinin Oluşturulması / Fizibilite Çalışması Raporunun Oluşturulması / Planlama ve Tasarım Danışmanlığı / Tasarım Teklifi / Proje Teklifi / Proje Denetimi / Proje Denetimi / Proje Yönetimi / Proje Değerlendirmesi
Planlama Kent planlaması / İlçe planlama / Toplum için planlama / Geliştirme bölgesi için planlama
Bina tasarımı Konut tasarımı / Kamu bina tasarımı / Endüstriyel bina tasarımı
Belediye tasarımı Genel belediye mühendislik tasarımı / Kentsel gaz ve endüstriyel gaz planlaması / Kanalizasyon ve atık bertaraf tasarımı / Yol ve köprü tasarımı

Not: Yukarıda belirtilen çalışma kapsamı, bilimsel teknoloji araştırmaları, gayrimenkul geliştirme ve proje inşaat işlerini kapsamamaktadır.

Özel ticaret tasarımı

Bina zekası tasarımı / Peyzaj tasarımı / İç tasarım / İnşaat çizim doğrulama departmanı

Mevcut Tasarım Standardı:

Yurtdışı proje operasyonunun uzun yıllardan sonra, FAMOUS, yabancı inşaat projeleri tasarımında zengin deneyime sahiptir ve ASTM, JIS, BS, EU, AS / NZS vb. Gibi yaygın olarak kullanılan tasarım standartlarına aşinadır.

Özellikle Amerika ve Avrupa tasarım standartları açısından oldukça tecrübeli ve yetenekli.

Çelik konstrüksiyon alanından örnek almak. Çin çelik malzeme ve Amerikan Standart malzeme veya IPE (Avrupa Standardı) malzeme arasındaki fark ile karşılaştırıldığında, FAMOUS şimdi çelik kiriş değiştirme için olgun bir sisteme sahiptir. Diğer bir deyişle, bize herhangi bir standart tarafından tasarlanan çizimleri bile sağlamanıza rağmen, FAMOUS, Çin'deki fabrikasyona ihtiyaç duyulduğunda hesaplamadan sonra herhangi bir özel standart boyutu yerine Çin çelik bileşenlerini kullanabilir veya müşterinin ihtiyacına göre tasarım yapmak için orijinal ülke malzemelerini kullanabilir.

FAMOUS planlama, mühendislik tasarımı ve danışmanlık, EPC ve tüm inşaat projelerinin süreç hizmetlerini yürütmektedir. FAMOUS'un iş kapsamı, rüzgar, güneş, elektrik, petrokimya alanı, altyapı yönü, ticari ve konut gayrimenkul alanı, madencilik ve makine alanı ve benzeri alanlar gibi inşaat sektörünün çeşitli alanlarını kapsamaktadır. Ayrıca yer altı alanlarının geliştirilmesi, planlama, mimarlık, çevre mühendisliği, kentsel peyzaj, geoteknik mühendisliği, ölçme, denetim testleri, inşaat yönetimi, EPC, vb. üzerine odaklanıyoruz. FAMOUS'un kapsamlı gücü, en üst düzey belediye mühendisliği şirketleri arasında yer aldı. Çin'de.

Standart tasarım

Standart ve kodların oluşturulması / Standart çizim tasarımı

Yapı teknolojisi Yeşil binalar teknolojisi / MEP enerji tasarrufu teknolojisi / Bilimsel araştırma ve tasarım teknolojisi / Bina ekonomisi teknolojisi
Mimarlık tarihi Tarihi bina araştırması / Geleneksel bina tasarımı

Hangzhou FAMOUS Çelik Mühendisliği Co, Ltd mühendislik araştırma ve mühendislik, mühendislik danışmanlığı ve genel sözleşme vb büyük ölçekli tasarım ve inşaat şirketi olarak, FAMOUS dış ekonomik işbirliği ve operasyon ve ithalat bağımsız olarak devreye almak için Onay Sertifikaları aldı & dışa aktar. Yıllarca profesyonel hizmet, kapsamlı mühendislik tasarımı, kapsamlı mühendislik araştırması, mühendislik danışmanlığı ve mühendislik ölçme ve haritalamadan sonra firmamız, danışmanlık, anket ve tasarım, mühendislik genel taahhüt, ihale ajansı, mühendislik denetimi ve çeşitli proje yönetimi üstlenebilmektedir. çelik esaslı ürün sanayi ve imalatları ile çelik-beton karma projelerinin genel inşaatları. Ayrıca, çevre koruma, jeolojik tehlike, jeolojik araştırma, toprak ve su koruma, deprem güvenliği, basınçlı boru hattı ve basınçlı kaplar için özel tasarım, değerlendirme, değerlendirme ve ekipman alımları gerçekleştirebilmektedir.

FAMOUS, bilimsel ve verimli modern kurumsal yönetim sisteminin inşası, kurumsal işletim sistemi ve yönetim mekanizmasının sürekli iyileştirilmesi ve yalın yönetim seviyesinin sürekli yükseltilmesi ile ilgilenmektedir. Tasarım, satın alma, inşaat ve devreye alma gibi temel ve tasarım olarak uluslararası bir mühendislik firmasını hedefleyen tüm iş alanlarını ve yönetim sistemini kapsayan bir kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi kurmuştur.

Çeşitli tasarım ve mühendislik hizmeti dışında, Hangzhou FAMOUS Çelik Mühendisliği Co Ltd de inşaat, gayrimenkul geliştirme sektöründe, bilimsel araştırma, ekipman kurulum, dekorasyon, belediye yol ve köprü, çevre koruma, enerji verimliliği alanında profesyonel Bir bütün olarak büyük şirketler gruplarının, lojistik ve dağıtım, vb.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)