Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerGalvanizli Çelik Sırlar

Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet

Çin Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet Tedarikçi
Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet Tedarikçi Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet Tedarikçi Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet Tedarikçi

Büyük resim :  Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Galvanizli Çelik Aşık Kuşakları Işık Ölçülmüş Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FASEC
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: HZFS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ton
Fiyat: USD600-1600/ton
Ambalaj bilgileri: denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P
Yetenek temini: Yılda 500000ton
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: AISI, BS, DIN, GB, JIS, AS, NZS Tekniği: Haddelenmiş Soğuk
Yüzey işleme: galvanize Genişlik: 100mm-500mm
Türü: C çoğunlukla Malzeme: yüksek mukavemetli çelik
Renk: Beyaz, gri veya özelleştirilmiş

Avustralya Yeni Zelanda İngiliz Standardı DHS Eşdeğer Galvanizli Çelik Yapı Aşık Kirleri Soğuk Şekillendirilmiş Yüksek Mukavemetli Işık Ölçerli Yapı Malzemesi

Biz yüksek mukavemetli AS / NZS, BS vb standart DHS Eşdeğer purlins ve satış grafiği altında kuşak var. bunu soruşturma ihtiyacı olan müşterilere hoşgeldiniz.

Mimarlıkta, yapı mühendisliğinde veya binada, bir aşık (veya tarihsel olarak purlinne, purloyne, purling, perling), çatıdaki taç plakası adı verilen çerçeveden başka herhangi bir boyuna, yatay, yapısal elemandır. Geleneksel ahşap çerçevelerde üç temel aşık türü vardır: aşık tabağı, ana aşık ve ortak aşık.

Çelik konstrüksiyonda, purlin terimi, tipik olarak, bina saçaklarına paralel uzanan ve çatı kaplamayı veya kaplamayı destekleyen çatı çerçeve elemanlarını ifade eder. Aşıklar sırasıyla kirişler veya duvarlarla desteklenir. Purlinler, Z şekillerinin açıklıklar arasında eğilme sürekliliği sağlayacak şekilde kullanıldığı Metal Yapı Sistemlerinde en yaygın şekilde kullanılır.

Çelik endüstrisinde, yapısal şekillerin çizimler ve dökümantasyon hakkında kısa bir açıklama için temsili atamalar atanması pratiktir: Flanş takviyeli ya da olmayan kanal kesitleri genellikle C şekilleri olarak adlandırılır; Flanş takviyesiz kanal kesitlerine U şekilleri de denir; Z harfine benzer şekilli nokta simetrik bölümleri Z şekilleri olarak belirtilir. Bölüm tanımlamaları bölgesel olabilir ve hatta üreticiye özel olabilir. Çelik yapı konstrüksiyonunda, purlinler (çatı) ve kuşaklar (duvar) gibi ikincil elemanlar genellikle soğuk şekillendirilmiş çelik C, Z veya U bölümleri (veya hadde haddelenmiş) C bölümleridir.

Soğuk biçimlendirilmiş elemanlar, ikincil eleman uygulamaları için haddelenmiş haddelenmiş bölümlere göre ağırlık temelinde etkili olabilir. Ek olarak, Z bölümleri taşıma donatısı için iç içe geçebilir ve binada, çoklu destekler boyunca yapısal olarak verimli bir sürekli kiriş geliştirmek için desteklere sarılabilir.

Özellikler:

Teknik standart: AS / NZS, BS, ASTM, JIS vb.
Çelik notu G250-G550 vb.
Malzeme DX51D / SGCC / SGCH vb
Türleri: Ticari / Çizim / Derin Çizim / Yapısal kalite
Genişlik 100-500mm
Kalınlık 0.13-5.0mm (popüler kalınlık: 0.14-2.0mm)
Ağırlık kaplama 30-275g / m2
Yüzey işleme krom / cilt geçişi / yağlı / hafif yağlı / kuru
Pul Sıfır pul / küçültülmüş pul / normal pul / büyük pul
Kimlik Bobini 508 mm / 610 mm'lik
Bobin ağırlığı Bobin başına 3-8MT
Paket: deniz layık paket
Uygulama: endüstriyel paneller, bina, çelik yapı
Fiyat şartları FOB, CFR, CIF
Ödeme şartları L / C, D / P, T / T
teslimat süresi Mevduat aldıktan sonra 15-30 gün

Özellikler:

Sağlam tasarım ve üstün güç
Korozyona dayanıklı yüzey
Yapısal destek uygulamaları için ideal
Mükemmel boyutsal kararlılık

Avantajları:

Çok yüksek güç / ağırlık oranı; yüksek mukavemetli, düşük maliyetli.
Çelikte% 40 tasarruf; Toplam inşaat maliyetinde% 30 tasarruf.
Kolay ve düşük maliyetli taşıma ve taşıma.
Ana çerçeve yapısındaki ölü ağırlıktaki azalma nedeniyle ekonomi.
Kurulum süresini önemli ölçüde azaltır.
Uzun uzunlukları kapsayabilir.
Sahada delme veya kesme gerekmez.
Uygun yüzey kalitesi uygulaması sayesinde bakım gerektirmez.
Fabrikada işlenmiş, zaman ve malzeme israfını önlemek için önceden delinmiş deliklerle kesin uzunluklarda kesin.
Daha iyi yapısal dayanım, sağlamlık ve ekonomi için sürekli yayılma ve ekleme.
Daha iyi kesit modülü ve kolay yuvalama için 450 dudak

Purlin bu günlerde oldukça popüler ve piyasada farklı şekil ve boyutlarda mevcuttur. Genellikle İngiliz alfabelerine benziyor ve en sık kullanılan purlinlerden bazıları Z ve C Purlinlerden oluşuyor. Popülerliğinin en önemli nedenlerinden biri, aşık çatı kaplama evinin üst veya çatı kullanımıyla, sahibinin veya müşterinin isteğine göre farklı şekiller verilebilmesidir. Bu nedenle, bir kişinin çatısına düz veya koni şeklinde bir görünüm vermeye istekli olup olmadığının önemi yoktur.

Bu çatı aşıkları bir binanın yükünü taşıyabilecek ve sağlam ve sabit kalabilecek şekilde kaliteli çelikten imal edilmiştir. Bu nedenle bireyler istedikleri ve tercihlerine göre istedikleri herhangi birini alabilirler. Ayrıca ahşap konstrüksiyonda da kullanılabilir ve aynı zamanda arcade levha olarak da adlandırılır. Bu plakalar kirişlere destek sağlayan kirişler olarak da adlandırılabilir. Bu kirişler böylece daha geniş bir binanın temelini oluşturur.

Aşıkların montajı oldukça kolay bir iştir. Çelikten yapılan purlinler nibbler ile kolayca kesilebilir, ancak bunların hepsi uzun yıllar boyunca sabit kalabilmesi için geleneksel sabitleme şekli gerektiren herhangi bir malzeme olabilir. Ancak bir aşık kullanmanın en iyi yanı hafif olması ve genişliği, uzunluğu ve yüksekliği ile müşterilerin isteğine göre özelleştirilebilmesidir. Aşık çatı böylece çatıyı kullanıcıların isteğine göre çok sağlam ve sağlam kılar.

Uygulamalar:
Yüksek binalar
Çok Katlı / Ticari Yapılar
Santral Binaları
Ofis binaları
Endüstriyel Binalarda Asma Kat
Depolar, Hangarlar, Ahırlar vb.

Daha fazla bilgi için müşterinin soruşturma hoşgeldiniz.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)