Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerCam perde duvar

Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı

Çin Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı Tedarikçi
Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı Tedarikçi Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı Tedarikçi Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı Tedarikçi

Büyük resim :  Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Fasecbuildings
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: Tersinir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 metrekare
Fiyat: USD100-550 per sqm
Ambalaj bilgileri: Standart su geçirmez kağıt ve çelik çerçeveli veya ahşap kutu
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre bir ay gibi
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Yetenek temini: Yılda 600.000 m2
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Belirtimi: Birimli cam cephe Malzeme: Cam ve alüminyum çerçeve
Kaplama: PVDF Renk: gri
Yükleme: kolay Boyutu: Müşterinin ihtiyaç olarak

Çift Camlı Katmanlı Cam Cephe Perde Duvar İşleri İçin Çok Katlı Çelik Yapı


Hızlı Detay:
1. hızlı kurulum için Birleştirilmiş perde duvar

2. Alüminyum ve cam birim cepheli

3. yalıtımlı ve lamine üçlü cam üniteler

Yıllar süren gelişimden sonra, grubumuz çeşitli binalar ve inşaatlar için entegre bir anahtar teslimi yükleniciye dönüştü. Bu nedenle, tatmin edici bütçe kontrolüne dayanarak tasarlanan ve inşa edilen çeşitli büyük projelerde kapasitemiz var. Müşterilerinize, ne tür inşaat mühendisliği veya çevre inşaat malzemeleri fiyatlandırması konusunda doğrudan soru sormaları için hoş geldiniz. Profesyonel mühendislik çayımız özel tasarım ve fiyat sunmaya hazır. Pricinple Bir Deneme Siparişi Kısıtlı İşbirliği Getiriyor!


Şartname:

Malzeme: Şartname:
uzunluk 4m veya müşteri ihtiyacına göre
Genişlik 1.5m veya müşteri ihtiyacına göre
Yükseklik 0.2m veya müşteri ihtiyacına göre

Birimleştirilmiş cam perde duvar sistemleri, bir fabrika içinde oluşturulan ve camlanan ve daha sonra şantiyeye gönderilen büyük cam birimlerinden oluşur. Şantiyeye ulaştıktan sonra, birimler beton veya çelik binalar ne olursa olsun binaya bağlanan demirlere tutturulabilir. İklim kontrollü bir ortamda sıkı imalat toleransları nedeniyle yüksek kalite, bu tür bir sistemin sadece bir özelliğidir. Yerinde camlama olmadığından, bir birim sistem kullanmanın bir diğer önemli yararı, kurulumun daha hızlı olmasıdır. Sistem, yapılı bir sistemin zamanının üçte birine kurulabilir ki bu da çok fazla zaman tasarrufu sağlar. Bu sistem, gereken yüksek alan prefabrik panellerinin olduğu, daha yüksek alan işçilik maliyetlerinin olduğu (böylece işçinin daha düşük maliyetli fabrika iş gücüne kaydırıldığı) yüksek performans gerektiren (rüzgar için) Yükler, hava / nem koruması, sismik / patlama performansı), daha uzun yapılar için ve panel optimizasyonu için daha düzenli koşullar.

Sadece bir üniteden üniteye ek yeri (genellikle bir silikon tabaka veya yama) alanın mühürlenmesi gerekir ve her döşemede yalnızca bir çapanın döşeme levhasının yüzeyine veya üstüne tutturulması gerekir. Kilitli birim cam perdeli çerçeve elemanları birbirine hem yatay hem de dikey olarak yapışacak şekilde giydirilir. Bu, termal genleşme ve büzülme, öyküler arası diferansiyel hareket, somut sürünme, sütun foresten ve sismik hareketi barındırır. Birim perde duvar sistemlerinin çoğu, her kat seviyesinin etrafına art arda binanın tepesine doğru hareket ederek yerleştirilir.

Uygulama

STICK VE BİRLEŞTİRİLMİŞ PERDE SİSTEMİ SİSTEMİNDEN NASIL SEÇİLİR?
Seçim kriterleri Çubuk perde duvar Birimli perde duvarı
Proje büyüklüğü Küçük Büyük
Duvar yapılandırma

karmaşık

(Düzlemde birçok değişiklik, örneğin, kumaşlar, köşeler, vb.)

tekrarlayan

(Büyük düz duvar genişlikleri)

Ortak desen rasgele Düzgün yatay eşik çizgisi
cam Alan Fabrika
Öyküler arası hareketler Çok sınırlı Kilitler arası çerçeveler hareketleri barındırır
Kalite kontrol

Site değişkenlerine tabi

(Hem çevre hem de ekipman)

Kontrollü fabrika koşulları
değişiklik Sahada kesilebilir Önceden tasarlanmış
Sızdırmazlık Site değişkenlerine tabi Minimum alan sızdırmazlığı
Saha İşgücü Maliyeti

Yüksek

(İzlenecek ve monte edilecek birçok parça)

Düşük
Saha İşgücü Süresi Yavaş

Hızlı

(Genellikle birim başına 75 sqft veya daha fazla ayar)

Erişim ve Güvenlik Dış erişim gerekli

İçten ayarlayın

(Dış isteğe bağlı)

Her ne kadar birleştirilmiş olsa da, ön camlı perde duvar sistemi, özellikle yüksek katlı bina yapımı veya büyük miktarlarda modül tekrarı olan veya 4 taraflı kapaksız sistem gerektiğinde yapılan projeler için uygundur; Ayrıca, talep eden herhangi bir büyüklükteki projede popüler olarak kullanılır.

Projeniz standart veya özel bir çerçeveleme sistemi gerektirse de, kaliteli bir ürün sağlayarak cam cephe perde duvarını ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir, üretebilir ve kurabiliriz.

Tüm ön camlı cephe perde duvar sistemlerimiz üretim tesislerimizin kontrollü ortamında üretilir, monte edilir ve sırlanır. Bu, daha fazla kalite kontrolü ve binanın yapısı kurulmadan önce çerçeve modüllerimizi önceden inşa etme becerisi getirecektir; aynı zamanda, montaj ekibimiz mevcut olduklarında binanın bölümleri üzerinde çalışabileceğinden binanın yakınlaşmasını hızlandırmak da çok yararlıdır; hava koşulları nedeniyle gecikmeleri en aza indirirken.

Günümüzde, ünitelendirilmiş perde duvar sistemi, binaları daha fazla bina sahibi, mimar ve müteahhit bu tür inşaatın faydalarını sonuçlandırdığı için binaları kapatmak için tercih edilen yöntem haline gelmiştir. Birim sistemler, binaların hızlı bir şekilde kapatılmasını sağlayarak, daha erken mesleğe yol açan inşaat sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Birim sistemler için fabrikasyon işlemi, birleştirilmiş duvar sistemleri neredeyse bir montaj hattı tarzında, iç mekanlarda ve kontrollü çevresel koşullar altında inşa edildiğinden, çubuk yapılı perde duvarlardan daha tutarlıdır.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)