Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerKompozit Zemin Güverte

Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı

Çin Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı Tedarikçi
Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı Tedarikçi Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı Tedarikçi Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı Tedarikçi Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı Tedarikçi

Büyük resim :  Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı İçin Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FASEC
Sertifika: ISO, CE etc
Model numarası: Tip 1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000sqm
Fiyat: USD10-20/sqm
Ambalaj bilgileri: denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Üretim planı başına 1-4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 50000 m2
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Galvanizli çelik Türü: Oluklu
Renk: gri veya siyah Çinko: 350g / m2'ye kadar
Yüzey: pul Genişlik: 975mm
Kalınlığı: 1.5mm Yüzey işleme: galvanize
Standart: AU, BS, AB, Yeni Zelanda

Döşeme Döşeme Sistemi Yapımı için Galvanizli Çelik Kompozit Metal Decking Kalıbı

Hızlı Detay:

1. daha hızlı ereksiyon.

2. yangına dayanıklılık.

3. yüksek mukavemetli.

4. maliyet tasarrufu.

Döşeme levhasının kalınlığı 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, genişlik 688mm ~ 940mm, yükseklik 5 1 mm ~ 76mm'dir. Mühendislik zemin döşemesi ve betonarme yapı birlikte çalışır, bu da kompozit bir yapıdır. Döşeme levhasının döşenmesi çelik kirişe bağlanır, levhanın ucu çelik kiriş ile kaynaklanır ve saplama ve çelik kiriş ortasından girer ve kaynaklanır; bağlantı plakası özel sıkıştırma maşalarına bağlanır ve basınç deliği bağlanır; Galvanizli fiş plakaları döşeme plakaları ve çelik kirişlerle nokta kaynaklıdır. Kavisli alana sahip profilli kesme plakası bir plazma kesme makinesi tarafından kesilirse, yarık pürüzsüzdür ve yüzey tamamen galvanizlenir.

Ürün adı Galvanizli çelik zemin güverte kalıbı
Temel malzeme Sıcak daldırma galvanizli yüksek dayanımlı çelik sac
Kalınlık 0.6-1.5mm
Etkili Genişlik 200-1100mm özelleştirilmiş
Yükseklik
Tasarım ve hesaplama ihtiyaçları başına 30-140mm
Kalite SGCC, DX51, ASTM 653, A792, G450, G500, G550 (MPA);
Bazlı Çinko Kaplama 350g / m2'ye kadar

Çelik destemiz çok etkili çapraz takviye teknolojisine sahiptir ve derin profil şekli düşük beton kullanımı ile çok verimli bir metal güverte ve kompozit döşeme sunmaktadır. Aşağıdaki özelliklere sahiptir:
Verimli - düşük çelik ve beton kullanımı.
Çok yönlü - üst veya alt flanş uygulaması.
Sıralanabilir profil düşük nakliye ve taşıma maliyetleri sunar.

Döşeme zemin kaplama ürünlerimizi tamamlamak için betonarme temini ve döşemesini ekleyerek komple bir döşeme döşemesi inşaatı yapılmasını öneriyoruz. Bu tek nokta çözümü, ilgili ticari arayüz ve program avantajları ile tam entegre bir metal güverte ve betonarme döşeme sağlar.

Profilli çelik zemin kaplaması üzerine hafif takviyeli beton dökümden oluşan kompozit döşeme, kirişlerin aşağıya doğru oturması veya yapının sığ bir zemin formu için döşeme derinliği içine entegre edilmesi için bir seçenektir. Döşemeler normal olarak bir üst örgü katmanı ve bazen oluklardaki ilave çubuklar kullanılarak takviye edilir (genellikle daha uzun yangın dayanım süreleri ve ağır yükler için). Fiber takviyesi de kullanılabilir. Trapez zemin kaplaması kullanılarak 4,5 metreye kadar açıklıklar elde edilebilir. Ayrıca, inşaat sırasında ilerlemeden 6 m'ye kadar uzayabilen, (200 mm derinliğe kadar) derin döşeme profilleri de mevcuttur.

Ürün testi:
a. Dinamik yükleme testi, nitelikli inşaat plakaları birkaç dinamik yükleme testi setine tabi tutulur ve kompozit levhanın kesme-bağlama katsayısı elde edilir. Yapı döşemesi ve betonun kombine kabiliyeti test edildi ve geniş açıklığa maruz kaldığı elde edildi. Tasarım yükü.
b. Yangın testi, 1.5 saat, 1.5 saat, 2 saat ve 3 saat süren yangın söndürme laboratuarında yangın testini yapmak ve zemin içindeki sıcaklık dağılımını ölçmek, zemin destek plakasının ısı yalıtım gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını test etmek ve yangına dayanıklı. Aşamanın pozitif eğilme momenti direnci.

FASEC Rebar-truss üçgeni kaynaklı metal zemin kaplaması sistemi , ana çelik yapının hızlı inşaat gereksinimlerini uyarlar ve hızlı çalışma prosedürleri sağlar. Geleneksel zemin kaplaması sistemine kıyasla çok fazla inşaat süresi tasarrufu sağlayabilir. Aynı zamanda zeminin sertliğini artırabilir ve proje bütçesini azaltmak için çelik ve beton miktarını koruyabilir.

Yüzey kabartmalı, zemin ve betonun yapışmasını arttırır, zemin güverte sisteminin yüksek dayanım taşıma kapasitesine sahip olmasını sağlar. Tamamen yangına dayanıklı ve orta destek olmadan uzun sürebilir.

Bu nedenle, maliyet tasarrufu ve zaman tasarrufu görünümünden, FASEC inşaat demiri truss üçgen kaynaklı metal zemin kaplaması sistemi daha iyi bir seçimdir. Bununla birlikte, hazır tasarımın çoğunda, güverte zaten tasarlanmıştır ve yeniden tasarlanmasından, yeniden hesaplanmasından ve yeniden gönderilmesinden / onaylanmasından kaçınıldığında, çeşitli yüklenicilerin ihtiyacını karşılamak için çeşitli özel çelik zemin kaplaması profilleri de sunabiliriz. Yük açıklığı ve gerilme analizi vb. konularda teknik destek

Aşağıdaki bazı tipik detaylar:

Uluslararası pazardan soruşturma ve bizi ziyaret etmenizi çeşitli müşterileri sıcak karşılama!

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)