Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerKompozit Zemin Güverte

Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası

Çin Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası Tedarikçi
Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası Tedarikçi Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası Tedarikçi

Büyük resim :  Comflor 210 Eşdeğer Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FASECbuildings
Sertifika: ISO, CE etc
Model numarası: tip 2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000sqm
Fiyat: USD10-20/sqm
Ambalaj bilgileri: denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Üretim planı başına 1-4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 50000 m2
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Çelik güverte Belirtimi: Comflor 210
Türü: çelik güverte kalıbı Renk: Gümüş
Çinko: 350g / m2 Yüzey: galvanize
Genişlik: 975mm Kalınlığı: 1.2mm
Yüzey işleme: galvanize

Comflor 210 eşdeğeri Kompozit Zemin Güverte Derin Profilleri Galvanizli Çelik Zemin Kaplaması Levhası

Metal zemin kaplaması formfork rulo şekillendirme ile galvanizli çelik sacdan yapılmıştır ve kesiti V şeklinde, U şeklinde, yamuk veya benzeridir. Esas olarak kalıcı bir şablon olarak kullanılır ve başka amaçlar için de seçilebilir. Ürünler, enerji santrallerinde, enerji ekipman firmalarında, otomobil fuar salonlarında, çelik yapı atölyelerinde, çimento depolarında, çelik yapı ofislerinde, havaalanı terminallerinde, tren istasyonlarında, stadyumlarda, konser salonlarında, büyük tiyatrolarda, büyük süpermarketlerde, lojistik merkezlerinde, Olimpiyat salonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Mekanlar gibi çelik yapılar. Ana çelik yapının hızlı inşaat gerekliliklerine uygun olarak, kısa sürede sağlam bir çalışma platformu sağlayabilir ve profilli çelik levhayı döşemek ve beton levhanın beton akışını katman haline getirmek için birden fazla kat kullanabilir.

Özellikler:

ad çelik zemin kaplaması kalıp
Temel malzeme Sıcak Daldırma Galvanizli Sac
Çelik notu SGCC
Akma dayanımı Q235 veya Q345, GB / T1591-2008 Standartlarına Bakın
Kalınlığı 0,8 -1,5 mm (normal 0,8,1,0,1,2)
Çinko kaplama g 60-275g / m2
Dalga yüksekliği 51 mm-76 mm
Etkili Genişlik 688 mm - 940 mm

uzunluk

0-11.8m
20GP'de 5.8m'den az yük
40GP'de 5.8m-11.8m yük
Paketleme Çelik kemer ile paket, su geçirmez paket
Teslimat süresi

Onaylandıktan 20 gün sonra

Piyasada bulunan tipik profillerin bazıları şunlardır:

  1. Kapalı tip galvanizli çelik zemin kaplaması
YXB51-200-600
YXB65-186-558
YXB60-253-760
YXB60-180-540
YXB51-200-600
YXB65-186-558
(2) Açık tip galvanizli çelik zemin kaplaması YX75-230-690
YX75-200-600
YX38-152-915
YX51-305-915
YX76-305-915
YX75-230-690
YX75-200-600
YX51-250-750
YX51-335-1005
YX76-344-688
(3) yutmak kuyruk galvanizli çelik zemin kaplaması YX51-200-600
YX51-190-760
YX51-200-800
YX51-200-600

Avantajları:

Daha Fazla Dayanıklılık
FAMOUS çelik taban ürünü, Z350 çinko kaplama kütlesine sahiptir. Artan kaplama kütlesinin bir sonucu olarak hizmette üstün korozyon koruması sağlamak için seçilmiştir. FAMOUS çeliği ayrıca 15 yıl garantili Z450 kaplama kütlesiyle de mevcuttur. Sahada tutarlı sonuçlar alınmasını sağlamak için her iki kaplama kütlesi ile çeşitli taban kalınlıklarında kapsamlı kesme saplama kaynak testleri yapılmıştır.

Rakipsiz gücü
Çelik ve beton kompozit döşemeler, geleneksel döşemelerin çoğundan daha hafif ve sağlamdır. Çelik zemin kaplaması, her yönden daha güçlü bir levha için betonun basınç dayanımı ile birleştirilerek gerilme takviyesi sağlar. Çelik zemin profilleri, döşemenin kendisinde çelik ile beton arasında uzunlamasına kayma ve döşeme ile destek kirişleri arasında enine hareketi önlemek için tasarlanmıştır.

Büyük Tasarruf
Kompozit levhalarda elde edilen ağırlık tasarrufu, temeller gibi tasarımın diğer alanlarına da aktarılabilir. Ve çelik zemin kaplaması kalıcı kalıp işlevi gördüğünden, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için destekleme veya geçici kalıplama gereksinimini önemli ölçüde azaltabilir.

Yerinde Kolay Kullanım
Çelik zemin kaplaması, önceden kesilmiş uzunluklarda ve önceden paketlenmiş paketlerde teslim edilir. Paketler çalışma alanlarına kolayca geçirilebilir ve münferit tabakalar hızla elle yerleştirilebilir. Bir kamyon bir seferde 1.000 metrekarelik zemin kaplaması taşıyabilir ve bir ekip günde 400 metrekareye kadar yükleme yapabilir.

Hızlı, Güvenli Yapı
Kompozit bir döşeme, güvenli bir çalışma platformu olarak etkin bir şekilde hareket eder. Döşeme döküldükten sonra, aşağıdaki işlemler hemen hemen işlerinin altına düşebilir. Aynı zamanda, işlerin basit bir şekilde kurulmasına izin vererek yukarıdaki katlarda engellenmeden çalışmaya devam edebilirsiniz. Kablo kanalları, kanal ve servis boruları, çelik zemin kaplaması profilindeki girintilere kolayca ve hızlıca yerleştirilen klipsler, braketler ve askılar ile döşemenin altına düzgünce asılabilir.

Döşeme zemin kaplama ürünlerimizi tamamlamak için betonarme temini ve döşemesini ekleyerek komple bir döşeme döşemesi inşaatı yapılmasını öneriyoruz. Bu tek nokta çözümü, ilgili ticari arayüz ve program avantajları ile tam entegre bir metal güverte ve betonarme döşeme sağlar.

Profilli çelik zemin kaplaması üzerine hafif takviyeli beton dökümden oluşan kompozit döşeme, kirişlerin aşağıya doğru oturması veya yapının sığ bir zemin formu için döşeme derinliği içine entegre edilmesi için bir seçenektir. Döşemeler normal olarak bir üst örgü katmanı ve bazen oluklardaki ilave çubuklar kullanılarak takviye edilir (genellikle daha uzun yangın dayanım süreleri ve ağır yükler için). Fiber takviyesi de kullanılabilir. Trapez zemin kaplaması kullanılarak 4,5 metreye kadar açıklıklar elde edilebilir. Ayrıca, inşaat sırasında ilerlemeden 6 m'ye kadar uzayabilen, (200 mm derinliğe kadar) derin döşeme profilleri de mevcuttur.

FASEC Rebar-truss üçgeni kaynaklı metal zemin kaplaması sistemi , ana çelik yapının hızlı inşaat gereksinimlerini uyarlar ve hızlı çalışma prosedürleri sağlar. Geleneksel zemin kaplaması sistemine kıyasla çok fazla inşaat süresi tasarrufu sağlayabilir. Aynı zamanda zeminin sertliğini artırabilir ve proje bütçesini azaltmak için çelik ve beton miktarını koruyabilir.

Yüzey kabartmalı, zemin ve betonun yapışmasını arttırır, zemin güverte sisteminin yüksek dayanım taşıma kapasitesine sahip olmasını sağlar. Tamamen yangına dayanıklı ve orta destek olmadan uzun sürebilir.

Bu nedenle, maliyet tasarrufu ve zaman tasarrufu görünümünden, FASEC inşaat demiri truss üçgen kaynaklı metal zemin kaplaması sistemi daha iyi bir seçimdir. Bununla birlikte, hazır tasarımın çoğunda, güverte zaten tasarlanmıştır ve yeniden tasarlanmasından, yeniden hesaplanmasından ve yeniden gönderilmesinden / onaylanmasından kaçınıldığında, çeşitli yüklenicilerin ihtiyacını karşılamak için çeşitli özel çelik zemin kaplaması profilleri de sunabiliriz. Yük açıklığı ve gerilme analizi vb. konularda teknik destek

Aşağıdaki bazı tipik detaylar:

Uluslararası pazardan soruşturma ve bizi ziyaret etmenizi çeşitli müşterileri sıcak karşılama!

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)