Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken

Sertifika
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken

Çin Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken Tedarikçi
Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken Tedarikçi Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken Tedarikçi Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken Tedarikçi

Büyük resim :  Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HONFENG
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD965~USD1165 per ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemi içine denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 600.000 ton
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme Türü: Çelik sütun Şartname: Q345B, Q235B
Yüzey işleme: Galvanizli veya boyalı Kurulum: kolay
Kaplama sistemi: Çatı ve duvar panelleri renk: Müşterinin gerektiği gibi
kullanım: Depo, atölye, hangar vb.

Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken

 

The steel structure frame building is made of a steel structural main frame and a sandwich panel of walls and roof. Çelik yapı çerçeve binası, çelik bir yapısal ana çerçeveden ve bir duvar ve çatı sandviç panelinden yapılmıştır. The filler of the sandwich panel can be rock wool, polystyrene (EPS), polyurethane (PU) or custom made materials. Sandviç panelin dolgu maddesi taş yünü, polistiren (EPS), poliüretan (PU) veya özel yapım malzemeler olabilir. For this type of house, the steel structure is mainly designed in the wall to better protect the steel structure frame, and the exterior is the maintenance material of the cladding part. Bu tip ev için, çelik yapı esas olarak çelik yapı çerçevesini daha iyi korumak için duvarda tasarlanmıştır ve dış cephe kaplama parçasının bakım malzemesidir. Usually, the steel members will be connected by high-strength bolts. Genellikle, çelik elemanlar yüksek mukavemetli cıvatalarla bağlanır. The roof wall system is installed with self-tapping screws and main beams, which makes the whole building more stable and safe. Çatı duvarı sistemi, kendinden kılavuzlu vidalar ve ana kirişlerle monte edilir, bu da tüm binayı daha istikrarlı ve güvenli hale getirir. In addition, the typical service life of such houses can exceed 15 years, and the loading of steel structural parts and panels is light and easy to package and transport, with less damage during transport. Ek olarak, bu tür evlerin tipik hizmet ömrü 15 yılı aşabilir ve çelik yapısal parçaların ve panellerin yüklenmesi hafiftir ve paketlenmesi ve taşınması kolaydır, nakliye sırasında daha az hasar verir. Therefore, this type of frame house is favored and respected by more and more people. Bu nedenle, bu tür çerçeve ev giderek daha fazla insan tarafından tercih edilir ve saygı görür.

Ev yaygın olarak geçici bir ofis, geçici hastane, aile evi, yurt, kantin vb.

 

Özellikler:

Öğe adı Çok amaçlı çelik çerçeveli binalar
Tasarım standardı ABD / NZ / AS / CE / Çin GB, özel istek başına
Bina türleri Small steel framed buildings like steel garage sheds, agricultural building includes steel poultry sheds, simple storage house,etc. Çelik garaj hangarları gibi küçük çelik çerçeveli binalar, tarımsal bina çelik kanatlı hangarları, basit depolama evi vb. Large buildings includes high-rise&multi-storey office building,steel factory warehouse plant,large steel structure stadium buildings,etc Büyük binalar, yüksek katlı ve çok katlı ofis binası, çelik fabrikası depo tesisi, büyük çelik yapı stadyum binaları vb.
Ana çerçeve Gerçek proje taleplerine göre normal çelik çerçeveler / Kafes / Izgara yapısı vb.
Malzemeler Q235, Q345B veya diğer standarda eşdeğer diğer değiştirilmiş malzemeler
Çatı EPS / PU sandviç panel, taş yünü, cam yünü, hafif köpüklü çimento paneli, tek renk levhalar veya özel malzemeler, vb
Tavan Alçı veya sandviç panel
Dış duvarlar İsteğe bağlı
bölmeler İsteğe bağlı
Kapılar İsteğe bağlı
pencereler PVC sürgülü pencere, alüminyum alaşım yalıtım pencereleri ile tek / çift cam, vb
Zemin Kirişi C çelik
İleti Çift C çelik
Halka Işın C çelik
Zemin Aşık C çelik
Çatı kirişi C çelik
Çatı Aşık L40 köşebent çeliği
basamak Çelik merdiven, veya sıcak daldırma galvanizli, vb
Koridor Basamak Tahtası damalı çelik levha, isteğe bağlı
Döşeme tahtası kontrplak kurulu, çimento tuğla, ahşap kiremit, isteğe bağlı
Su Boruları ve Elektrik Tasarlayabilir ve üretebilir yerel standartlara göre, ya da sadece önceden delik rezervasyonu, vb
Renk Mavi / Kırmızı / Beyaz / müşterinin isteğine göre Diğerleri renkler
 

 

Performans ve özellikler:

1.Çevre dostu, montaj sırasında üretilen atık yok.

2. kapılar, pencereler ve iç bölümleri sabitlerken esneklik.

3. güzel görünüm, duvarlar ve çatı için farklı renkler.

4. maliyet tasarrufu ve taşıması kolay.

5. Pas geçirmez en az yaklaşık 15 yıl hizmet ömrü.

6. birkaç kez için iyi montaj ve sökme yeteneği.

7. ısıya dayanıklı, ses geçirmez ve su geçirmez, vb

 

Avantajları:

1. Greater Efficiency: using steel frames for house construction saves time and money. 1. Büyük Verimlilik: ev yapımı için çelik çerçeveler kullanmak zaman ve para tasarrufu sağlar. Manufacturers can order steel construction components from suppliers to the exact size and specifications in the CAD drawings,which will results in a streamlined installation process. Üreticiler, çelik konstrüksiyon bileşenlerini tedarikçilerinden CAD çizimlerindeki kesin boyut ve özelliklere göre sipariş edebilir ve bu da aerodinamik bir kurulum süreci ile sonuçlanır.

2.Design: One of the common criticisms of early modular construction is that the buildings look like boxes. 2.Tasarım: Erken modüler inşaatın yaygın eleştirilerinden biri, binaların kutulara benzemesi. Steel's durability, strength and malleability helps designers to challenge this preconception. Steel'in dayanıklılığı, gücü ve dövülebilirliği tasarımcıların bu ön kavrayışa meydan okumasına yardımcı oluyor. Designers using a steel frame can create effects like cantilevered modules, curved features and pitched roofs. Çelik bir çerçeve kullanan tasarımcılar, dirsekli modüller, kavisli özellikler ve eğimli çatılar gibi efektler oluşturabilir. These features generate more visual interest and can disguise the building's modular construction method. Bu özellikler daha fazla görsel ilgi yaratır ve binanın modüler inşaat yöntemini gizleyebilir.

3. Safety : for building occupants, steel is a safer option compared to traditional timber. 3. Güvenlik: bina sakinleri için, çelik geleneksel ahşap ile karşılaştırıldığında daha güvenli bir seçenektir. Steel has a much higher level of fire resistance and is integrated into a building design as a fully engineered system that can be easily verified. Çelik çok daha yüksek bir yangına dayanıklılığa sahiptir ve kolayca doğrulanabilen tamamen tasarlanmış bir sistem olarak bina tasarımına entegre edilmiştir. Welded connections are inherently stronger than timber connections and welded joins can be easily inspected and verified using non-destructive testing. Kaynaklı bağlantılar, ahşap bağlantılardan doğal olarak daha güçlüdür ve kaynaklı bağlantılar tahribatsız testler kullanılarak kolayca incelenebilir ve doğrulanabilir. At the end of the day, clients can expect a building with true structural integrity. Günün sonunda müşteriler gerçek yapısal bütünlüğe sahip bir bina bekleyebilirler.

4. Quality: there can be no doubt that using steel ensures a quality result.The durability of steel ensures that all components used in the manufacture of modular buildings will not fail during the transit and installation phase of construction. 4. Kalite: çeliğin kullanılmasının kaliteli bir sonuç sağladığına şüphe yoktur. Çeliğin dayanıklılığı, modüler binaların imalatında kullanılan tüm bileşenlerin inşaatın transit ve montaj aşamasında başarısız olmamasını sağlar. Steel is inherently resistant to corrosion. Çelik doğal olarak korozyona dayanıklıdır. Its performance in both internal and external construction environments is both predictable and assured. Hem iç hem de dış inşaat ortamlarındaki performansı hem öngörülebilir hem de güvenlidir. This removes any uncertainty about the building's performance throughout its life. Bu, binanın ömrü boyunca gösterdiği performans hakkındaki belirsizlikleri ortadan kaldırır. In highly corrosive environments, steel can be protected by hot-dip galvanizing or the application of other suitable coatings. Oldukça aşındırıcı ortamlarda çelik, sıcak daldırma galvanizleme veya diğer uygun kaplamaların uygulanmasıyla korunabilir.

Welded steel connections are not only stronger than other materials, but they are also very easily tested for verification to the engineered designs and specifications. Kaynaklı çelik bağlantılar sadece diğer malzemelerden daha güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda tasarlanmış tasarımların ve teknik özelliklerin doğrulanması için de kolayca test edilir. Bolted connects used in steel fabrications are designed to guarantee their strength and suitability for any application in modular construction. Çelik imalatlarda kullanılan cıvatalı bağlantılar, modüler yapıdaki herhangi bir uygulama için mukavemetlerini ve uygunluklarını garanti etmek için tasarlanmıştır. Bolts and fasteners purchased from reputable suppliers will have quality assurance systems that support their manufacture and certify their performance when used as specified. Saygın tedarikçilerden satın alınan cıvata ve bağlantı elemanları, imalatlarını destekleyen ve belirtildiği şekilde kullanıldıklarında performanslarını onaylayan kalite güvence sistemlerine sahip olacaktır.

5. Sustainability :steel is not just great for the industry, it's a practical choice for the environment too. 5. Sürdürülebilirlik: çelik sadece sanayi için harika değil, aynı zamanda çevre için de pratik bir seçimdir. Modular buildings constructed from steel are manufactured with a high level of accuracy. Çelikten yapılan modüler binalar yüksek hassasiyetle üretilmektedir. As a result, there is very little wasted material during the construction phase and landfill is greatly reduced. Sonuç olarak, inşaat aşamasında çok az atık malzeme vardır ve depolama sahası büyük ölçüde azalır. Steel is also 100% recyclable. Çelik de% 100 geri dönüştürülebilir. At the end of the building's life, all steel components can be removed and recycled for use in other steel constructions or fabrications. Binanın ömrünün sonunda, tüm çelik bileşenler çıkarılabilir ve diğer çelik konstrüksiyonlarda veya imalatlarda kullanılmak üzere geri dönüştürülebilir.

 

Uygulamalar: Çelik yapı deposu, bitki, fabrika, çelik ofis binaları, yüksek katlı / çok katlı çelik çerçeveler binaları, çelik garaj hangarları, çelik tarım evi, depolama evi, çelik gibi tarım binalarını içeren çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılabilir otopark, konut için bazı çelik küçük ev ve dükkan, ofis, otel, vb için ticari binalar.

Avustralya Standart Fabrikasyon Endüstriyel Çelik Yapı Çerçeveleri Depo Döken

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)