Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum

Çin Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum Tedarikçi
Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum Tedarikçi Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum Tedarikçi Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum Tedarikçi

Büyük resim :  Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD965~USD1165 per ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemi içine denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 600.000 ton
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme Türü: Çelik sütun Şartname: Q345B, Q235B
Yüzey işleme: Galvanizli veya boyalı Kurulum: kolay
Kaplama sistemi: Çatı ve duvar panelleri renk: Müşterinin gerektiği gibi
kullanım: Depo, atölye, hangar vb.
Vurgulamak:

Q345B endüstriyel çelik binalar

,

Galvanizli fabrikasyon çelik binalar

Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum

Çeliğin özellikleri yüksek mukavemetli, hafif, iyi genel sertlik ve deformasyona karşı güçlü dirençtir, bu nedenle özellikle geniş açıklıklı, süper yüksek ve süper ağır binalar inşa etmek için uygundur;malzeme iyi bir homojenliğe ve izotropiye sahiptir ve elastikiyet için idealdir Vücut genel mühendislik mekaniğinin temel varsayımları ile en tutarlıdır;malzeme iyi plastisite ve tokluğa sahiptir, büyük deformasyona sahip olabilir ve dinamik yüklere dayanabilir;inşaat süresi kısadır;sanayileşme derecesi yüksektir ve yüksek mekanizasyon derecesine sahip profesyonel üretim yapılabilir.

Çelik yapı, akma noktası mukavemetini büyük ölçüde arttırmak için yüksek mukavemetli çelik ile incelenmelidir;buna ek olarak, H şekilli çelik (geniş flanşlı çelik olarak da bilinir) ve T şekilli çelik ve profilli çelik plakalar gibi yeni çelik türleri haddelenmelidir. Süper yüksek binalara duyulan ihtiyaç.

Buna ek olarak, ısı köprüsü olmayan hafif bir çelik yapı sistemi vardır.Binanın kendisi enerji tasarrufu değil.Bu teknoloji, binadaki soğuk ve sıcak köprüler sorununu çözmek için akıllı özel konektörler kullanır.Küçük kafes yapı, kabloların ve su borularının duvardan geçmesine izin verir.İnşaat Dekorasyon uygundur.

 

Verim:

1. Gücü:

Çeliğin mukavemet endeksi elastik sınır σe, verim sınırı σy ve gerilme sınırı σu'dan oluşur.Tasarım çeliğin akma dayanımına dayanmaktadır.Yüksek akma mukavemeti, yapının ağırlığını azaltabilir, çelikten tasarruf edebilir ve maliyeti azaltabilir.Çekme mukavemeti σu, çeliğin bozulmadan önce dayanabileceği maksimum gerilmedir.Şu anda, yapı büyük plastik deformasyon nedeniyle performansını kaybeder, ancak yapı deforme olmaz ve çökmez, bu da nadir depreme direnmek için yapının gereksinimlerini karşılar.'Σu / σy değeri, çelik mukavemet rezervinin parametresi olarak kabul edilebilir.

2. Plastisite:

Çeliğin plastisitesi genel olarak, gerilme akma noktasını aştıktan sonra kırılmadan önemli plastik deformasyona sahip olma özelliğini ifade eder.Çeliğin plastik deformasyon yeteneğini ölçmek için ana indeksler uzama δ ve kesit çekme rin dir.

3. Soğuk bükme performansı:

Çeliğin soğuk bükme performansı, oda sıcaklığında plastik deformasyon meydana geldiğinde çeliğin çatlamaya karşı direncinin bir ölçüsüdür.Çeliğin soğuk bükme performansı, çeliğin bükülme deformasyon performansını belirtilen bükme derecesi altında test etmek için soğuk bükme deneyi kullanmaktır.

4. Darbe tokluğu:

Çeliğin darbe dayanıklılığı, çeliğin darbe yükü altında kırılma sırasında mekanik kinetik enerjiyi emme yeteneğini ifade eder.Çeliğin darbe yüküne direncini ölçen mekanik bir özelliktir.Düşük sıcaklık ve stres konsantrasyonu nedeniyle kırılgan kırılmaya neden olabilir.Çeliğin darbe dayanıklılığı endeksi genellikle standart test parçalarının darbe testi ile elde edilir.

5. Kaynak performansı:

Çeliğin kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşullarında iyi performansa sahip kaynak bağlantılarını ifade eder.Kaynak performansı, kaynak işleminde kaynak performansı ve kaynak performansına ayrılabilir.Kaynak işlemindeki kaynak performansı, kaynak dikişinin ve kaynak dikişinin yanındaki metalin kaynak işlemi sırasında termal çatlaklara veya soğutma büzülme çatlaklarına karşı hassasiyetini ifade eder.İyi kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşulları altında kaynak metalinin ve yakındaki ana metalin çatlamayacağı anlamına gelir.Servis verilebilirlik açısından kaynak performansı, kaynak dikişindeki ısıdan etkilenen bölgenin darbe dayanıklılığı ve sünekliği anlamına gelir.Çin kaynak sürecinde kaynak performans test yöntemini benimser ve ayrıca kullanılabilirlik doğasında kaynak performans test yöntemini benimser.

6. Dayanıklılık:

Çeliğin dayanıklılığını etkileyen birçok faktör vardır.Birincisi çeliğin zayıf korozyon direncidir ve çelik korozyonunu ve paslanmayı önlemek için koruyucu önlemler alınmalıdır.Koruyucu önlemler şunları içerir: çelik boyaların düzenli bakımı, galvanizli çelik kullanımı ve asitler, alkaliler ve tuzlar gibi güçlü korozif ortamların varlığında özel koruyucu önlemlerin kullanılması.Çinko külçe ceketin üzerine sabitlenir ve deniz suyu elektroliti, çelik ceketi koruma işlevini yerine getirmek için önce çinko külçeyi otomatik olarak aşındıracaktır.İkincisi, yüksek sıcaklık ve uzun süreli yük nedeniyle, çeliğin yıkım gücü kısa vadeli dayanımdan daha düşüktür.Bu nedenle, uzun vadeli yüksek sıcaklık çeliği uzun vadeli mukavemet için test edilmelidir.Çelik zamanla otomatik olarak sertleşecek ve kırılganlaşacaktır, bu da "yaşlanma" olgusudur.Çeliğin düşük sıcaklık yükü altında darbe dayanımı test edilmelidir.

 

Firmamızın çelik yapı ürünleri Avustralya standardı, Yeni Zelanda standardı, İngiliz standardı ve Amerikan standardı gibi çeşitli uluslararası standartları karşılayabilir.Soruşturma edilir.

Avustralya Standart Fabrikasyon Çelik Yapılar Endüstriyel Çelik Binalar Hızlı Kurulum 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)