Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

FAMOUS Steel Engineering Company

1 2 3 4 5 6 7 8
FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company
Office 1 Office 2 Office 3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 1200~1300
Yıllık satış : 500 Million -600 Million
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : < 10%
Şirket, zekayı eritmeyi ve yetenekleri kaydetmeyi savunuyor, yeni yetenekler şirkete sürekli olarak katılıyor, böylece esnek yönetim sistemi ve ücret mekanizması sayesinde yeteneklerin birikimi gittikçe derinleşiyor. Şirketin 206'sı, her seviyede ve her türden mühendislik teknisyeni olan 60'ın üzerinde çalışanı vardır ve 60'ın üzerinde devlet I, kalite tescilli yapı mühendisleri, inşaatçılar ve mimarlar vardır.
Anahtar alandaki teknik atılımı gerçekleştirmek ve şirketin markasını ve temel rekabet gücünü yükseltmek için şirket, teknoloji yedek gücü olarak kıdemli kolejlere ve profesyonel teknoloji tasarım organizasyonlarına sahiptir ve Zhejaing gibi teknoloji araştırma enstitüleri ile geniş işbirliği ve Ar-Ge ilişkileri kurmuştur. Üniversite, Zhejaing Shuren Üniversitesi, Kuzeybatı Politeknik Üniversitesi, vb. Bu arada, şirket "dışarıda", "davet" yetenek eğitim stratejisi işbirliği modunu kurmuştur, çeşitli mesleki teknikler kullanarak çalışanların yeteneklerini hızlı bir şekilde yükseltmeleri için eğitilmiş, geliştirmiştir. endüstriden tanınmış uzmanlarla eğitim sınıfları ve teknik alışverişler yürütüyor ve bu nedenle sonuç olarak kendini geliştiren olağanüstü bir kendini geliştirme Ar-Ge ekibini optimize etmeye devam ediyor.
honfeng Industrial Group, profesyonel ekipman, önde gelen el sanatları ve teknolojiyi ilerleten ve profesyonel, büyüyen ölçekli çelik yapı üretimini gerçekleştiren büyük bir çelik yapı üretim üssü kurmuştur. Dünyada birinci sınıf profesyonel üretim hatları çelik yapı tanıtımı ile, şirket evde en gelişmiş H tipi tüm otomasyon üretim hattı için gelişmiş profesyonel üretim ekipmanı var, boru makas yapısı, kutu üretim hatları, CNC hidrolik delme arka kesme C çelik, Z tipi çelik üretim hatları, gizli düğme tipi whipstitch çatı tahtası, hava kurulu üretim hatları ve metal sandviç panel üretim hatları, vb Bu nedenle, hafif çelik, ağır çelik, uzay yapısı çelik bileşen ürünlerinin çeşitli işleme görevleri gerçekleştirebilir yüksek kalitede ve zamanında. Proje yapımının çelik yapısındaki devasa işleme ve imalat talebi ile, ancak müşterilerin talebine göre çelik yapı işleme hizmeti de verebilmektedir.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)