Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa Haberler

Peki ya su bazlı çelik yapı boyası?

iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
iyi kalite Ticari Çelik Yapılar satış için
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Peki ya su bazlı çelik yapı boyası?

Peki ya su bazlı çelik yapı boyası?
Çelik yapı mevcut inşaat malzemelerinde önemli bir malzemedir. Uzun servis ömrü ve estetik sağlamak için çelik yapılar genellikle üzerinde bazı boya fırçaları seçer. Birçok çelik yapı üreticisi, görünümü püskürtürken nispeten ucuz bir geleneği seçmektedir. Boya, tabii ki bu çevre kirliliği ve fiziksel sağlık etkilerine neden oldu. Devletin çevre koruma konusunda sıkı kontrolü var. Çelik yapı kaplamalarının sanayideki uygulamaları çevre koruma göstergeleri nedeniyle niteliksizse, çok fazla olacaktır.

Su bazlı çelik yapı boyası, geleneksel olanın yerini alabilecek yeni bir boya türüdür, bu tür boya sanayide kullanılabilir. Çelik yapı boyası bir seyreltici olarak su kullanır ve bazı kimyasal maddeler eklemesi gerekmez, bu nedenle organik çözücüleri temel olarak ortadan kaldırır, bu nedenle çevreye kirlenmeye neden olmaz ve insanların sağlığını etkilemez.

Çelik yapı boya uygulamasının özellikleri de çok açık. Boya filmi dolu, yumuşak ve berraktır. Ayrıca bazı çelik yapıların yenilenmesine olağanüstü katkılar sağlamıştır ve iyi esneklik ve önemli su geçirmezlik etkisine sahiptir. Ayrıca dış ortamlarda boya renk kaybının oluşmayacağını da kanıtlar. İşlem ilkesinin uygulanması söz konusu olduğunda, başlaması nispeten basit ve kolaydır.

Çelik yapı boya ürünlerinin fonksiyonel avantajları
1. Çabuk kuruyan
Yenilikçi film oluşturma mekanizmasından başlayarak, çelik yapı boyası, kaplama filminin çapraz bağlama yoğunluğunu optimize etmek ve kaplama filminin mekanik ve hava koşullarına dayanıklı fonksiyonlarını geliştirmek için yeni su bazlı yüksek moleküler polimerler ve ileri üretim prosesleri kullanır . Evrensel tamamlanmamış destekleme işlemi sadece bir defa su bazlı yüksek parlaklıkta kararmış sonkat boyayı (üst kaplama verniği püskürtmeye gerek kalmadan) boyamayı tamamlamakla kalmaz, işlem işlemini azaltır, enerji tasarrufu sağlar ve tüketimi azaltır ve kurutma işlemini basitleştirir. Dakikalar halinde kurutun veya oda sıcaklığında kurutun.
2. Hızlı inşaat
Özel bir alete gerek yok. Genel olarak, yüksek kaliteli inşaat işlemlerini gerçekleştirmek için temel bir püskürtme tabancası kullanılabilir. Püskürtme tabancasının yokluğunda, manuel boyama için ekipmanın temizleme işlemini basitleştiren bir yün fırçası da kullanılabilir. Suyun temizlik maddesi olarak kullanılması, organik çözücülerin tüketimini azaltır, benzen içeren çözücülerin çevre çevresine kirlenmeye neden olmak için aşırı kullanımını ortadan kaldırır ve ön cephede mücadele için daha elverişli olan iş hastalıklarının oluşumunu büyük ölçüde azaltır. ustalar
3. Enerji tasarrufu ve çevre koruma
Endüstriyel bir kaplama olan çelik yapı boyasının tümü, seyreltici ve temizleme maddesi olarak suyu kullanır, bu da depolama maliyetini ve organik çözücülerin kullanımını ortadan kaldırır. Çelik yapı boyası, ksilen ve butil asetat gibi zararlı bileşenler içermez, bu nedenle enerji tasarrufu ve çevre koruması garanti edilir.

Pub Zaman : 2019-12-06 16:49:57 >> haber listesi
İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)