Hangzhou ünlü çelik mühendisliği co., Ltd.

------------------ KNSN Grubu Şirketi

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenirliğimizi Geliştirin! Bir Deneme Emri Sürekli İşbirliği Getiriyor!

Ana sayfa ÜrünlerÖn Üretimli Bina

İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel

Çin İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel Tedarikçi
İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel Tedarikçi İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel Tedarikçi İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel Tedarikçi İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel Tedarikçi

Büyük resim :  İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 metreküp
Fiyat: USD120-160 per cubic meter
Ambalaj bilgileri: Konteynerli ambalaj veya toplu gemi, ya da alıcıların gereksinimleri olarak.
Teslim süresi: Müşterinin bir ay gibi ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıllık 400000 metreküp
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Hammadde: silika kum, çimento, kireç, alüminyum tozu vb. Kuru Yoğunluk Sınıfı: <= 625kgs / MBP
Yüzey işleme: Boyalı tedavi Kuru Shrink Katsayısı: <= 0.5
Renk: Beyaz Türü: Duvar panosu
Uygulama: İç Cephe, Dış Cephe Yükleme: kolay
Vurgulamak:

multi storey steel frame buildings

,

pre engineered steel buildings

İç ve Dış Duvarlar İçin Prefabrik Hafif Beton FASEC Prefab-I Panel

Hızlı Detay:

1. Daha hafif
2 . Kendinden Isı Yalıtımı
3. Kolay kurulum

4. Yüksek performanslı ve hafif

5. Üretim verimliliği rekabetçi fiyat

6. Otoklavlanmış beton paneller ve bloklar

FASEC Prefab-I Panel Hakkında:

FASEC Prefab-I paneli , silika kumu, çimento, kireç, alüminyum tozu vb. Malzemeden imal edilen çok gözenekli bir beton şekillendirici levhadır . Yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı buharla kürlenen ana hammaddedir. İçinde pas ve korozyon önleme fonksiyonu işlevinde çift yönlü çelik hasır. Sadece iç duvar ve ana binanın dış duvarı gibi duvar malzemelerinin yanı sıra çatı ve zemin panelleri olarak da kullanılabilir. 50mm kalınlıktaki ince levha tipi, ısı yalıtım ve yanmaz levha olarak kullanılabilirken, bu da üstün performansa sahip yeni bir yapı malzemesi türüdür. Beton yapılar ve çelik yapı konutları, ofis binaları, fabrika iç ve dış duvarları, plakalar, çatı panelleri, güvenlik duvarları, patlamaya dayanıklı duvarlar, çelik kirişler ve sütunlar yanmaz paneller, ses yalıtım duvarları, eski binaların yenilenmesi gibi alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.

Kullanıma göre, pano bölme duvar panelleri, dış duvar panelleri, çatı panelleri ve döşeme panellerine ayrılabilir. Her bir panelin donatısı, tasarım yüküne, malzeme kalınlığına ve uzunluğuna göre belirlenir. Genel olarak kalınlığı 25 mm aralıklarla 50 mm ila 300 mm arasındadır. Uzunluk 6 metreye kadar çıkabilir.

Ana performans aşağıdaki gibidir:

 • Hafif: özgül ağırlığı sadece 1/4 beton ve 1/3 kil tuğla olan 500-650kg / m3'dür. Su yüzeyinde beton yüzer olarak bilinir. Tasarım değeri 650kg / m3.
 • Yangına dayanıklılık: 100mm kalınlıktaki levha 4 saate kadar ulaşabilir ve 125mm kalınlık 4 saat veya daha fazla sürebilir.
 • İzolasyon: Isıl iletkenlik 0.09-0.114'tür ve 125mm kalınlığındaki malzemenin ısı yalıtım etkisi sıradan 370mm kalınlığındaki tuğla duvarına ulaşabilir. Tek bir malzeme ile binalarda% 65'ten fazla enerji tasarrufu sağlayan yeni bir yapı malzemesi türüdür.
 • Ses yalıtımı: 100mm kalınlığındaki levhaların ses yalıtım indeksi 40.8dB'ye (iletim kaybı) ulaşır.
 • Sismik direnç: Katlar arası yer değiştirme açısının 1/150 olmasına izin veren, büyük eklemler arası açısal yer değiştirmeye uyum sağlayabilir, bu da özel eklemler kullanıldığında 1/120'dir. Tüm eklemlerde, tabakalar arası yer değiştirme açısı 1/20 olduğunda tahta soyulması gerçekleşmez.
 • Çevresel koruma: radyasyon yok, saatlik maruz kalma 12γμ / s, dış çim üzerindeki seviyeye eşdeğerdir.
 • Rulman kapasitesi: kartın iç dış duvar kartı, ısı yalıtım levhası, çatı paneli, döşeme levha, dekoratif tahta ve benzeri sağlayabilir çift katmanlı ve iki yönlü çelik örgü ile donatılmıştır.
 • Çatlak direnci: FASEC Prefab-I paneli paslanmaya karşı dayanıklı çelik çubuklarla güçlendirilmiştir. Yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve buharla sertleştirilir. İnorganik malzemelerde en küçük büzülme oranına sahiptir ve çatlamayı önlemek için özel polimer yapıştırıcı ile doldurulur.
 • Kullanışlılık: FASEC Prefab-I levhası, sahada yapılan gerçek ölçümlerle işlenir ve fabrikada önceden üretilir. Planya, kesilip delinebilen yüksek hassasiyete sahiptir. Kuru çalışma, kolay kurulum, basit işlem, yapısal duvarları, bel kirişlerini ve geleneksel duvarların sıvalarını ortadan kaldırır, inşaat süresini kısaltır, verimliliği ve yapı kalitesini artırır.

 • Ekonomik verimlilik: FASEC Prefab-I, evin inşaat alanını etkin bir şekilde arttıran, enerji tüketimini azaltan ve ulusal bina enerji tasarrufu standartlarını karşılayan duvar malzemesi olarak kullanılır. Aynı ses yalıtımı ve yanmaz gereksinimleri altında, Prefab-I kartı en küçük kalınlığa sahiptir ve yapısal yük ve bel kirişi gibi bazı yardımcı bileşenlere ihtiyaç duymaz, bu da duvar yükünü azaltabilir ve böylece inşaat maliyetini azaltabilir.

 • Yaratıcılık: FASEC Prefab-I panosu sanat desen panosuna yapılabilir. Malzeme kurulduktan sonra doğrudan tuğla, ekose, yatay, imitasyon tuğla ve taklit taşa çarpabilir.
 • Evrensellik: Beton yapılar ve çelik yapı konutlarında, ofis binalarında, fabrika iç ve dış duvarlarında, plakalarda, çatı panellerinde, güvenlik duvarlarında, patlamaya karşı korumalı duvarlarda, çelik kirişlerde ve kolonlarda yanmaz panellerde, ses yalıtım duvarlarında, eski tadilatlarda yaygın olarak kullanılabilir. binalar.
 • Çeşitlilik: 50mm ince levha ve 37mm ultra ince levha (dış duvar yalıtım levhası, yangın panosu için kullanılabilir).
 • Çabukluk: Geleneksel blok işleminde karıştırma, duvar, sıva, çelik, form iş, beton ve diğer iş türlerini ortadan kaldırın. Sadece plaka yükleyici tüm işleri yapabilir, işin çatışmalarını ve karşılıklı kısıtlamalarını önler.

FASEC Prefab-I paneli ve çelik çerçeveyi bir araya getirdikten sonra, diğer boru hatları ve zarflar vb. İşlemleri de göz önünde bulundurarak, FASEC çelik modüler ev çok daha tasarruflu bir şekilde tamamlanabilir. Geleneksel beton tuğla binalara kıyasla, FASEC evi yaklaşık yarım inşaat dönemi kadar tasarruf edebilir.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)