Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa Haberler

Çelik endüstrisinin bu yıl beş çalışma özelliği

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çelik endüstrisinin bu yıl beş çalışma özelliği
hakkında en son şirket haberleri Çelik endüstrisinin bu yıl beş çalışma özelliği
İlk olarak çelik üretimi artmaya devam etti. Bu yılın başından bu yana devlet altyapı inşaatını hızlandırdı, gayrimenkul yatırımları yüksek bir büyüme oranını korudu, çelik talebini artırdı ve çelik üretimi büyümeye devam etti. Ulusal İstatistik Bürosu'na göre, Ocak-Ekim döneminde ülkenin ham çelik üretimi yıllık% 7.4 artışla 829 milyon ton; pik demir üretimi yıllık% 5.4 artışla 675 milyon ton; çelik üretimi yıllık% 9.8 artışla 1.01 milyar ton olarak gerçekleşti. Artış, geçen yılın aynı dönemine göre daha yüksekti. Soğuk hava gibi mevsimsel faktörlerin etkisi altında, gayrimenkul ve altyapı inşaatının daha sonraki dönemde etkilenmesi ve çelik talebinin düşmesi beklenmektedir. Çin'in yıllık ham çelik üretiminin yıllık% 7 artışla 980 milyon tona ulaşacağı tahmin ediliyor.

İkincisi, uluslararası pazardaki talep zayıfladı ve çelik ürünlerinin ithalat ve ihracat hacmi azaldı. 2019 yılında uluslararası pazardaki ticaret sürtünmesi ve ticaretin korunması arttı, çelik talebi nispeten zayıf ve Çin'in çelik ithalat ve ihracat hacmi düştü. Gümrük Genel İdaresi istatistiklerine göre, Ocak-Kasım döneminde Çin, yıllık% 11 düşüşle 10.82 milyon ton çelik ürün ithal etti; çelik ürünleri ihracatı yıllık% 6.5 düşüşle 59.66 milyon tona ulaştı ve hem ithalat hem de ihracat düşüş eğilimi gösterdi. Yıllık% 6 düşüşle 65 milyon ton çelik ürün ihraç edileceği tahmin edilmektedir; 12 milyon tonluk çelik ithalatı ise yıllık% 9 düşüş olacak.

Üçüncüsü, çelik fiyatları dar bir aralıkta dalgalandı. Bu yılın başından bu yana, üretimdeki hızlı büyüme nedeniyle, yerel çelik piyasası genel olarak zayıf bir denge sergiledi ve çelik fiyatı hafif bir düşüş gösterdi. Çelik Birliği'nin izleme verilerine göre, ocak-kasım ayları arasında, çeliğin ortalama fiyat endeksi yıllık% 7.29 düşüşle 7.29 puan düşüşle 108.16 puan oldu. Bunlar arasında uzun ürünlerde% 5,54, sac malzemelerde% 7,18 düşüş kaydedildi. Pazar "zayıf ve güçlü plakalar" özelliklerini gösterdi.

Dördüncüsü, maliyetler keskin bir şekilde arttı ve sanayi karları yıllık bazda düştü. Bu yılın başından bu yana, ithal demir cevheri fiyatındaki keskin artış, kömür, kok ve hurda çelik gibi hammadde fiyatlarındaki yüksek dalgalanmaların yanı sıra çevre koruma maliyetlerindeki artış, maliyet çelik şirketleri keskin bir artış gösterdi ve faydalar düştü. Çelik Birliği istatistiklerine göre, Ocak-Ekim döneminde üye şirketlerin satış gelirleri yıllık% 11 artışla 3.54 trilyon yuan'a ulaştı; toplam kâr yıllık% 34 düşüşle 158.8 milyar yuan'a ulaştı.

Beşinci olarak, duran varlıklara yapılan yatırım büyümeye devam etmiştir. Ulusal İstatistik Bürosu'ndan alınan veriler, Ocak-Ekim ayları arasında, ülkedeki kara eritme ve haddeleme endüstrisindeki sabit kıymet yatırımının yıllık% 29,2, dönemdeki büyüme oranından 0,3 puan daha yüksek olduğunu gösteriyor. Ocak - Eylül; %, Büyüme oranı negatiften olumluya değişir. Daha önce, Ocak-Eylül döneminde büyüme oranı yıllık% 2.5 düştü.

Pub Zaman : 2020-01-03 14:38:34 >> haber listesi
İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)