Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa Haberler

Yeşil kalkınmaya yardımcı olmak için prefabrik binaları teşvik etmek

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Yeşil kalkınmaya yardımcı olmak için prefabrik binaları teşvik etmek
Ülke tarafından desteklenen ve tanıtılan yeşil bir inşaat yöntemi olarak, prefabrik yapılar, inşaat sektörünün gelecekteki gelişiminde ana eğilim haline geliyor. Enerji devrimine aktif olarak katılan Datong Şehri dalgasında, prefabrik binaların kullanılmasını şiddetle teşvik etmek Datong için enerji tasarrufu ve emisyon azaltımını teşvik etmek ve yeşil kalkınmayı teşvik etmek için güçlü bir uygulamadır.

Yerinde döküm monolitik binalarla karşılaştırıldığında, prefabrik bina kısa bir inşaat süresine sahiptir, iklim koşulları tarafından sınırlandırılır, malzeme ve enerji tasarrufu sağlar ve daha az inşaat atığı üretir, bu nedenle daha çevre dostudur. Ek olarak, tasarım sürecinde, hassas yapı bileşenleri binanın iyi sismik performans ve korozyon önleyici performansa sahip olmasını sağlar ve tekrarlanan dekorasyon, uzun ömür ve bakım gerektirmeden kaçınma avantajlarına sahiptir. Kaynaklardan ve enerjiden tasarruf etmek, inşaat kirliliğini azaltmak, iş gücü verimliliğini ve kalitesini artırmak, inşaat endüstrisinin dönüşümünü ve geliştirmesini teşvik etmek ve yeni endüstrilerin gelişimini teşvik etmek için prefabrik binaları kuvvetlice geliştirmek büyük önem taşımaktadır.

Bu amaçla, Datong City, prefabrik binaların kuvvetli bir şekilde geliştirilmesi, daha fazla destek sağlanması, temel teknolojilerin araştırma ve geliştirilmesinin güçlendirilmesi ve fabrikasyon binaların sağlıklı bir şekilde geliştirilmesi için ulusal ve il politika gerekliliklerini titizlikle uygulamaktadır. “Yeşil Başkent” Datong Yeni Enerji Sanayi Şehri'nde bulunan, yeşil bina entegrasyonu sanayi üssünün toplam yatırım maliyeti yaklaşık 2 milyar yuan. Yeşil enerji tasarruflu montaj binaları tarafından yönetilir ve Ar-Ge, tasarım, gösteri, üretim, satış ve lojistik bölümlerini entegre eder. Şu anda, çelik boru demeti işleme projesi, ağır çelik yapı projesi, PC projesi, güneş enerjisi projesi vb. Şirketin 2020 yılına kadar temel olarak üretime girip üretime başlaması ve parkın temel gelişiminin tamamlanması planlanmaktadır. Zhengfang Limin (Tianzhen) İnşaat Sanayileşme Endüstri Parkı projesi geçen yıl inşaatı başlattı ve toplamda yaklaşık 1 milyar yuan yatırım toplamı olan 1.500 mu. Üç aşamada inşa edilmesi planlanmaktadır. Operasyonun tamamlanmasından sonra, istihdamı çözmek için toplam 12 milyar yuan üretim değeri gerçekleştirecek. 10.000'den fazla kişi, en eksiksiz çeşitleri ve Kuzey Çin'deki en büyük üretim kapasitesine sahip prefabrik yapılar için prefabrik bileşenlerin üretim üssü haline geldi.

Pub Zaman : 2019-09-06 13:35:20 >> haber listesi
İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)