Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapılar Kitleri

Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı

Çin Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı Tedarikçi
Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı Tedarikçi Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı Tedarikçi Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı Tedarikçi

Büyük resim :  Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: CE,ISO9001,SASO,SGS
Model numarası: Metal Depolama Çadırları

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: USD 50-100 Per Square Meter
Ambalaj bilgileri: Standart Denize Uygun Ambalaj
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda 100000 metrekare
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Zar Boyut: özelleştirilmiş
Renk: beyaz veya özelleştirilmiş Özellik: Kolay Montajlı, Çürümez, Su Geçirmez
Hizmet Ömrü: 10-15 Yıl Başvuru: Carport, Stadyum, Havaalanı
Vurgulamak:

Avustralya Standart Membran Yapısal Carport

,

Carport Membran Kolayca Monte Edildi

Özel Gerginlik Kumaş Yapısal Carport Menbrane Stadyumu Havaalanı ABD-AB Avustralya Standardı

Membran yapı, yapı ve yapıyı birleştiren yapısal bir sistemdir.Yüksek mukavemetli esnek film malzemeleri ve yardımcı yapıları kullanarak içeride belirli bir şekilde belirli bir ön germe gerilimi oluşturur ve bir örtü yapısı veya binanın ana gövdesi olarak stres kontrolü altında belirli bir mekansal şekil oluşturur ve yeterli rijitliğe sahiptir. dış yükün etkisine direnmek için dar bir yapı türü.

 

Membran yapı, 20. yüzyılın ortalarında geliştirilen yeni bir mimari yapı türüdür.Saf doğrusal mimari stil modelini kırar.Eşsiz güzel kavisli şekli, sadelik, canlılık, sertlik ve yumuşaklık, güç ve güzelliğin birleşimi insanlara can verir Canlandırıcı his aynı zamanda mimara daha fazla hayal gücü ve yaratıcı alan sağlar.Membran yapısı, güçlü bir zaman ve temsil duygusuna sahiptir.Mimarlık, yapısal mekanik, ince kimya mühendisliği, malzeme bilimi ve bilgisayar teknolojisini birleştiren çok disiplinli bir çapraz uygulama mühendisliğidir.Yüksek teknik içeriğe ve sanatsal çekiciliğe sahiptir.Kavisli yüzeyi Mimarın tasarım ihtiyaçlarına göre isteğe göre değiştirilebilir.Genel çevre ile birlikte, güçlü uygulanabilirlik ve geniş bir uygulama yelpazesi ile bir dönüm noktası görüntü projesi inşa edilmiştir.Stadyumların çatı sistemi, havaalanı salonları, sergi merkezleri, alışveriş merkezleri, otoparklar, platform tesisleri vb. gibi büyük ölçekli kamu tesislerine uygulanabilir. Eğlence tesisleri, endüstriyel tesisler, giriş koridorlarına da uygulanabilir. , dönüm noktası veya peyzaj binaları, eskizler vb.

 
Özellikler:

Kalem Şartname
Başvuru Spor alanı, açık gölge, kalıcı çadır, yüzme havuzu örtüsü
OEM Öğesi Boyut, renk, şekil, malzeme kabul edilebilir.
Membran TipiUygulama %100 polyester temel kumaş, isteğe bağlı PTFE veya PVDF ,ETFE kaplamalı
Destek Çerçevesi GB Q235 çelik veya galvanizli çelik
Renk Beyaz, kırmızı, gri, sarı, mavi, yeşil vb. Gibi isteğe bağlı.
Garanti Normal şartlar altında: çerçeve: bir yıl, membran malzemesi: 10-20 yıl
OEM kasası: müşteri ihtiyaçlarına göre genişletilebilir

 
Çekme Membran Yapılarının Avantajları
1. Esnek Tasarım Estetiği
Mimari zarın benzersiz esnek özellikleri nedeniyle, ayırt edici zarif formların neredeyse sınırsız tasarımları gerçekleştirilebilir.Ayrıca, daha az destek sütunu daha işlevsel, estetik açıdan hoş alanlar yaratır.
2. Olağanüstü Yarı Saydamlık
Gün ışığında, zarın yarı saydamlığı, iç aydınlatma maliyetlerini azaltan yumuşak, dağınık, doğal olarak aydınlatılmış alanlar sunar.Geceleri, yapay aydınlatma, bir ortam dış aydınlatması yaratır.
3. Kısaltılmış İnşaat Programları
En modern inşaat tekniklerini içeren büyük fabrikasyon membran paneller, kurulum programlarını kısaltmak için hızlı bir şekilde kurulabilir.Aynı şekilde kumaş çıkarma işlemi de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.
4. Maliyet Faydaları
Hafif yapılar, bina sahiplerine azaltılmış maliyetler sunan geleneksel yapı malzemelerinden daha uygun maliyetli bir çözüm olabilir.Foto-katalitik membranlar gibi malzemeler, kendi kendini temizleme özellikleri sayesinde sıcaklık artışını önlemeye ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir.
5. Uzun Açıklıklı Yapılar
Hafif membran, çatıyı desteklemek için daha az yapısal çelik gerektiren ve kolonsuz uzun açıklıklar sağlayan uygun maliyetli bir çözümdür.
6. Depreme Dayanıklı
Hafif germe membran yapıları, geleneksel çatı kaplama malzemelerine göre daha az bina yükü taşır ve membranın esnekliği depreme karşı daha fazla dayanıklılık sağlar.
 
sınıflandırma:
Membran yapının mimari yapısı renkli ve sürekli değişiyor.Destek yöntemine göre, şişirilebilir bir zar yapısına, gerilebilir bir zar yapısına ve bir iskelet destek zar yapısına bölünmüştür.
1. İskelet zar yapısı
Çelik yapı veya entegre malzemeden yapılmış çatı iskeleti membran yapının üzerine gerilir ve alt destek yapısı yüksek stabiliteye sahiptir.Basit çatı şekli nedeniyle, açıklığın kısıtlanması kolay değildir ve yüksek ekonomik faydalara sahiptir.Herhangi bir büyük ve küçük alan için yaygın olarak uygulanabilir.
2. Çekme membran yapısı
Membran malzemesi, çelik kablo ve sütundan oluşur ve sabit bir form elde etmek için membran malzemesine gerilim vermek için çelik kablo ve sütun kullanır.Yaratıcı, yenilikçi ve güzel şekilleri uygulamanın yanı sıra membran yapısının ruhunu gösterebilen en yapısal formdur.Geniş açıklıklı alanlar ayrıca, üst zarı desteklemek için bir çelik tel örgü oluşturmak için çoğunlukla çelik kablolar ve sıkıştırılmış malzemeler kullanır.Yüksek inşaat doğruluğu gereksinimleri, güçlü yapısal performans ve zengin ifade gücü nedeniyle, inşaat maliyeti iskelet membran yapısından biraz daha yüksektir.
3. Şişirilebilir membran yapısı
Şişirilebilir membran yapısı, membran malzemesini çatı yapısının etrafına sabitlemek içindir.İç hava basıncı, hava besleme sistemi tarafından belirli bir basınca yükseltildikten sonra, dış kuvvete direnmek için çatının içi ve dışı arasındaki basınç farkı oluşturulur.Destek için hava basıncı kullanıldığından ve çelik kablo yardımcı malzeme olarak kullanıldığından, Herhangi bir kiriş ve kolon desteği olmadan, daha fazla alan, hızlı inşaat ve yüksek ekonomik fayda elde edebilir, ancak 24 saat üfleyiciyi koruması gerekir. sürekli çalışma ve makine bakım maliyetlerinde daha yüksek olan operasyon.
Stadyum / Havaalanı için Özel Gergi Kumaş Yapısal Carport Menbranı 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)