Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerYapısal Mühendislik Tasarımları

Portal Çelik Çerçeve Yapısal Mühendislik Tasarımları, Normal / Özel Yapı Tipi

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Portal Çelik Çerçeve Yapısal Mühendislik Tasarımları, Normal / Özel Yapı Tipi

Çin Portal Çelik Çerçeve Yapısal Mühendislik Tasarımları, Normal / Özel Yapı Tipi Tedarikçi

Büyük resim :  Portal Çelik Çerçeve Yapısal Mühendislik Tasarımları, Normal / Özel Yapı Tipi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HONFENG
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD30~USD300 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

civil engineering structural design

,

structural engineering design

Portal Çelik Çerçeve Yapısal Mühendislik Tasarımları, Normal / Özel Yapı Tipi

Hýzlý detay:

1. Uzmanlaşmış ve deneyimli tasarım ve detaylandırma ekibi

2. Gerçek düşük fiyatla bile sıfır maliyetli mükemmel tasarım kalitesi

3. Özellikle prefabrik çelik atölyesinde / çelik depo tasarımında iyi

4. ASTM, GB, JIS gibi çeşitli tasarım standartları mevcuttur

5. Tamamen kişiselleştirin

Mevcut en ekonomik yapısal çelik çözümü çözümüyle sunulabilmeniz için endüstri lideri tasarım ve analiz yazılımlarının ve uzmanlığımızın geniş kütüphanesini kullanan tasarım departmanımızda zengin deneyime sahibiz.

Farklı ünlü tasarım enstitüsü ve üniversiteler ile uzun vadeli işbirliği ilişkisi altında tasarımcılar çeşitli pazar sektörlerinde uzmanlaşmış; bunun sürekli öğrenmemize yardımcı olduğunu ve HONGFENG'in tasarımların en rekabetçi fiyatını sunmasını sağladığına inanıyoruz.

Farklı yapısal çeliklere mühendislik ve detaylandırma maliyetimiz ton başına veya kare başına USD30'dan 300'e kadar değişir. Müşteri bize bütün projeyi yaparsa, bu tür tasarımlara ve temel mühendisliği de dahil olmak üzere işin detaylandırılmasına çok fazla indirim verebiliriz.

HONGFENG'de Yapı Çözümü Türleri kadar geniş bir yelpazede tasarlanmak ve imal etmek için I-kiriş, açı, kanal, düz çubuk, kare, dikdörtgen ve yuvarlak boru gibi yapısal elemanlar kullanıyoruz:

■ Konutlardaki Çelik Binalar ■ Metal Çerçeve Binalar ■ İşgücü ve Taşınabilir Binalar ■ Ticari Çelik Binalar ■ Yanmaz Binalar ■ Prefabrik Binalar ■ Endüstriyel ve Mühendislik Binaları ■ Sundurmalar ve Depolama ■ Kafesler ve çelik çatı çerçeve ■ Saplamalar

Fabrikalar Depolar Vitrinler Ticaret / ticaret merkezleri Süpermarketler Spor stadyumları

ve ayrıca 3D model ve 2D üretim çizimlerinde tasarım ve detaylandırma sonrasında çeşitli ekipman, çerçeve, Tanklar, Kasalar, Davullar, Kutular ve Demir veya Çelik vb. Konteynerler.

Tasarım işimiz, CAD çizimlerinde, 3D Xsteel modellerinde, yapısal mühendislik çizimlerinde vb. Farklı tiplerde, ön ödemeli maliyet altında yapılabilir.

HONGFENG, Çin'deki en teknolojik olarak gelişmiş çelik konstrüksiyon ve imalat şirketlerinden biridir. Sistemlerimizi geliştirdik, böylece tasarımlar tercih edilen modelleme sistemlerine kolayca aktarılabilir ve ithal edilebilir. Sanal 3D modelleme hem ana çerçeve hem de bağlantı tasarımında gerçekleşebilir; bu, liderlik dönemini küçültmemizi ve çelik işlerini rakiplerimizden daha kısa bir sürede yerinde bulmamızı sağlıyor.

Tercih ettiğimiz modelleme sistemi Tekla Structures, tüm inşaat ekibi tarafından paylaşılabilen doğru, dinamik ve veri açısından zengin bir 3D ortamı sağlar. Tekla, Bina Bilgi Modeli olarak kullanılabilir ve Tekla sistemi vasıtasıyla kompleks binaların inşasında öncülük etme konusundaki tecrübelerimize sahibiz. Diğer 3B ve 2B veri kaynaklarından bilgi aktarabilir ve en yüksek seviyede yapabilirlik ve üretim kontrolü yaratabiliriz.

3B modelinde oluşturduğumuz bilgiler zaman zaman yüklenir. Kendi sistemimizde tüm malzeme verileri, çizim verileri, kesme ve sondaj verileri uygun makine ve tesislere yönlendirilir. Üretim programı ve sevkıyat programları da sistem içinde oluşturulur; ihale sürecinden tamamlanmasına kadar tamamen izlenebilir bir sistem sağlar.

Bilgi ve yorumlarınız için müşterilerimize 3B modelimizin güncel bir sürümünü e-postayla gönderebiliriz. Internet Explorer aracılığıyla basit bir şekilde çalışan ve hiçbir başka yazılımın veya eğitimin paha biçilmez olmasını gerektiren model görüntüleyiciyi hissediyoruz; özellikle projelerin tasarım geliştirme aşamalarında. "Bir resim bin kelimeye bedeldir" derler.

HONGFENG'deki tüm çalışanlarımız gibi, çizim ofis mühendisleri de proaktif ve vicdanlıdır. Projenizi ilerletmek için bilgi gerektiğinde, o zaman harekete geçeceğiz. HONGFENG ile daha önce birlikte çalışmadıysanız, çizim ofisimizle normdan ferahlatıcı bir değişim bulacaksınız.

HONGFENG yapısal mühendislik ve detaylandırma projemiz hem yurt içinde hem de dışında çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bol proje deneyimleri ve rekabetçi fiyat sayesinde, proje sahiplerinden sürekli itibar kazanmakta ve sürekli güveniyoruz.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)