Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi

Çin Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi Tedarikçi
Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi Tedarikçi Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi Tedarikçi Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi Tedarikçi Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi Tedarikçi

Büyük resim :  Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: FASEC
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: HZFS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25ton
Fiyat: USD1200-2200/ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemide denize uygun paketleme
Teslim süresi: 2-3 ay gibi müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: Akreditif, T/T, D/A, D/P
Yetenek temini: yılda 100000ton
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri: hangzhou Sınıf: Q355B çelik
Boyutlar: Özelleştirilmiş türü: H-profil kolonu
Uygulama: Depo, Atölye Yüzey Tedavisi: Galvanize edilmiş
Vurgulamak:

Prefabrik çelik yapı üyeleri

,

İnşaat Atölyesi Çelik yapı elemanları

,

Özel çelik yapı üyeleri

Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi

Çelik yapı, temel yapı türlerinden biri olan çelik malzemelerden oluşan bir yapıdır.Profillenmiş çelik ve çelik levhalardan yapılmış çelik çubuklar ve diğer bileşenler. Silanizasyon, saf manganez fosfatı, yıkama ve kurutma, galvanizasyon ve diğer pas giderme ve pas önleme işlemlerini benimser. Bileşenler veya parçalar genellikle kaynakla birleştirilir,Çiviler veya çiviler. Hafif ağırlığı ve kolay yapısı nedeniyle, büyük ölçekli fabrika binalarında, stadyumlarda ve süper yüksek katlı alanlarda yaygın olarak kullanılır. Çelik yapılar korozyona duyarlıdır. Genellikle,Çelik yapıların paslanması gerekiyor., galvanizli veya boyalı ve düzenli olarak bakım yapılır.

 

Spesifikasyon:
1 Ana çelik yapısı H bölümü çelik yapısı
2 Çelik yüzey işleme boya veya galvanizli
3 Döşeme açılı çelik, kemer çubuğu, çelik çubuğu vb.
4 Duvar ve çatı paneli EPS, kaya yünü, cam lif, PU sandviç paneli veya tek katmanlı dalgalanmış çelik levha
5 Çiviler Çapa çubukları, yoğun çubuklar, komün çubukları
6 Purlin Farklı boyutlarda C bölümü, Z bölümü purlin
7 Kenar kapağı Renkli çelik levhalardan yapılmış
8 Çukur ve aşağı boru Renkli çelik levha veya galvanizasyon levhasından yapılan çukur, PVC aşağı borusu
9 Girdi 2 ton ila 10 ton yüklemek için vinç
10 Kapı Kaydırıcı kapı, yuvarlak kapı, asansör kapısı vb.
11 Pencere PVC pencere, alüminyum pencere, çelik pencere vb.
12 Aksesuarlar Çivi, mühürleme yapıştırıcısı, dikiş, vb.
 

 

Çelik, yüksek dayanıklılık, hafif ağırlık, iyi genel sertlik ve deformasyon karşı güçlü direnç ile karakterize edilir.ultra yüksek, ve süper ağır binalar; malzemenin iyi bir homojenliği ve izotropisi vardır, bu da ideal bir esnekliktir. Genel mühendislik mekaniğinin temel varsayımlarını en iyi şekilde karşılayan malzemedir.malzemenin iyi bir plastikliği ve sertliği vardır, büyük deformasyonlara sahip olabilir ve dinamik yüklere iyi dayanabilir; inşaat süresi kısa; yüksek sanayileşme derecesine sahiptir,ve yüksek derecede mekanizma üretiminde uzmanlaşabilir.

 

Çelik yapılar için, yüksek dayanıklılıklı çeliklerin, verim noktasındaki dayanıklılıklarını önemli ölçüde artırmak için incelenmesi gerekir.H şekilli çelik (daha geniş flensli çelik olarak da bilinir) ve T şekilli çelik, profilli çelik levhalar, büyük yayılımlı yapılara ve süper yüksek binalara uyum sağlamak için yuvarlanmaktadır.

 

Ek olarak, ısıya dayanıklı bir köprü hafif çelik yapı sistemi vardır.Bu teknoloji, binadaki soğuk ve sıcak köprü problemini çözmek için akıllı özel bağlantılar kullanıyor.. Küçük kiriş yapısı, kabloların ve su borularının inşaat için duvardan geçmesini sağlar. Dekorasyon uygundur.

 

Avantajı:
Çelik bileşen sistemi, hafif ağırlık, fabrika üretimi, hızlı kurulum, kısa inşaat döngüsü, iyi sismik performans,Yatırımların hızlı iyileşmesi, ve daha az çevre kirliliği. daha fazla hasat beton yapıları ile karşılaştırıldığında, geliştirmenin üç yönünün benzersiz avantajları, küresel kapsamda,Özellikle gelişmiş ülkelerde ve bölgelerde, çelik bileşenler inşaat mühendisliği alanında makul ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Taşıma kapasitesi:
Uygulama, gücün ne kadar büyük olursa çelik parçacığın deformasyonunun da o kadar büyük olduğunu göstermiştir.Çelik parçaların kırılması veya ciddi ve önemli plastik deformasyonuMühendislik malzemelerinin ve yapılarının yük altında normal çalışmasını sağlamak için,her çelik parçanın yeterli yük taşıma kapasitesine sahip olması gerekir.Taşıma kapasitesi, çelik bileşeninin yeterli dayanıklılığı, sertliği ve istikrarıyla ölçülür.

 

Yeterli güç
Güç, bir çelik bileşeninin hasara (kırık veya kalıcı deformasyon) direnme yeteneğini ifade eder.ve güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışma yeteneği garanti edilirGüç, tüm yük taşıyan üyelerin karşılaması gereken temel bir gereksinimdir, bu nedenle öğrenmenin odak noktasıdır.

 

Yeterli sertlik
Sertlik, bir çelik parçanın deformasyon karşısında direnme yeteneğini ifade eder.Hasar görmese bile düzgün çalışmayacak.Bu nedenle, çelik bileşen yeterli sertliğe sahip olmalıdır, yani sertlik arızasına izin verilmez.ve ilgili standartlar ve spesifikasyonlara başvurulur..

 

Dayanıklılık
Istikrar, bir çelik bileşeninin dış kuvvetin etkisi altında orijinal denge şeklini (dövresini) koruma yeteneğini ifade eder.
Istikrar kaybı, çelik parçanın basınç belli bir oranda arttığında aniden orijinal dengesizlik şeklini değiştirdiği, istikrarsızlık olarak adlandırılan bir olgudur.Bazı sıkıştırılmış ince duvarlı üyeler de aniden orijinal denge formlarını değiştirebilir ve kararsız hale gelebilirBu nedenle bu çelik bileşenlerin, orijinal denge biçimlerini koruma yeteneğine sahip olmaları gerekir, yaniBelirtilen kullanım koşullarında kararsız ve hasarlı olmamalarını sağlamak için yeterli dengeye sahiptir..
Basınç çubuğunun istikrarsızlığı genellikle ani olarak ortaya çıkar ve çok yıkıcıdır, bu nedenle basınç çubuğunun yeterli istikrarına sahip olması gerekir.
Özetle, çelik parçaların güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlamak için, parçaların yeterli taşıma kapasitesine sahip olması gerekir, yani yeterli dayanıklılığa, sertliğe ve istikrara sahip olmalıdırlar.bileşenlerin güvenli çalışmasını sağlamak için üç temel gereklilik nedir?.

 

Metal imalat, kesme, bükme ve montaj süreçleriyle metal yapıların oluşturulmasıdır.Çeşitli hammaddelerden yapılar.

 

Metal imalatı genellikle kesin boyutlar ve özelliklerle çizimlerle başlar. İmalat dükkanları müteahhitler, OEM'ler ve VAR'lar tarafından kullanılır. Tipik projeler arasında gevşek parçalar,binalar ve ağır ekipmanlar için yapı çerçeveleri, merdivenler ve el korkulukları.

 

Yapısal Çeliklerin Kalite

Yapısal çelik söz konusu olduğunda birçok farklı seçim vardır. Seçilen çelikteki karbon içeriğinin daha düşük olması kaynak kolaylığını belirler.Daha düşük karbon içeriği, inşaat projelerinde daha hızlı üretim oranına eşittirFAMOUS, hem verimli hem de son derece etkili yapılmış yapısal çelik çözümleri sunabiliyor.Projeniz için mükemmel yapısal çelik türünü belirlemek için sizin için çalışacağız. Yapısal çelik tasarımı için kullanılan süreçler maliyeti değiştirebilir. Bununla birlikte, yapısal çelik uygun şekilde kullanıldığında maliyetle uygun bir malzemedir. Çelik mükemmel, son derece sürdürülebilir bir malzemedir,Ama deneyimli ve iyi eğitimli mühendislerin ellerinde çok daha etkilidir.Genel olarak, çelik, müteahhitler ve endüstriyel uygulamalar için kullanmayı amaçlayan diğerleri için çok sayıda avantaj sağlar.Uzmanlar, eski binaları yeni kaynak yöntemleriyle bile güçlendirmenin binanın dayanıklılığını önemli ölçüde artırabileceğini bulmuşturİnşaat projeniz için uzmanca kaynaklı yapısal çelik kullanmanın faydalarını hayal edin.

 

Afrika pazarına özelleştirilmiş prefabrik çelik yapı üyeleri inşaat atölyesi 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)