Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapılar Kitleri

Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı

Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı

Çin Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı Tedarikçi
Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı Tedarikçi Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı Tedarikçi Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı Tedarikçi

Büyük resim :  Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: CE,ISO9001,SASO,SGS
Model numarası: Metal Depolama Çadırları

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: USD 50-100 Per Square Meter
Ambalaj bilgileri: Standart Denize Uygun Ambalaj
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Ayda 100000 metrekare
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Zar boyut: Özelleştirilmiş
renk: beyaz veya özelleştirilmiş özellik: Su geçirmez, Kolay Montajlı, Rot Proof
Hizmet ömrü: 10-15 yıl Uygulama: Otopark
Vurgulamak:

membran otopark gölgesi çadırları

,

AB Standardı otopark gölgesi

Kemer Şekli Otopark Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı

Gerilebilir membran yapısı olarak da adlandırılan membran yapı, 21. yüzyılın en temsili mimari formudur.Eşsiz güzel eğimli yüzey şekli, özlülük, canlılık, sertlik ve yumuşaklık, güç ve güzelliğin mükemmel birleşimi ile saf doğrusal mimari tarzın desenini kırar ve aynı zamanda mimari tasarımcılara daha fazla hayal gücü ve yaratıcı alan sağlar.
 
Özellikler:

İsimKemer Şekli Otopark Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı
BoyutlarUzunlukÇelik kiriş
 KalınlıkWeb plakası: 6-32mm
  Kanat plakası: 6-40mm
  200-1200 mm
 Yükseklikmüşterilere göre
 Renkmüşterilere göre
Avantajları
 
1. müşterilerin gereksinimlerine göre tasarım
 2. tam kalite kontrol sistemi altında üretim - ISO9001
 3. Hızlı inşaat ve kolay kurulum
 4. Deneyimli mühendislerin talimatı ile kurulum
 5. Yüksek kalite ve düşük fiyat.
 6. Geniş açıklıklı, Esnek tasarım, Uzun kullanım ömrü
 7. Diğerleri: çevre koruma, sağlam yapı, depreme dayanıklılık, su geçirmezlik ve vb.
Ana bileşenlerAna çerçeveÇelik kiriş
 AşıkC veya Z bölümü çelik aşık
 cıvataAnkraj, sıradan, yüksek mukavemetli cıvata
 Çatı ve DuvarSandviç panel veya çelik levha
 MalzemeQ235, Q345 Çin standart çelik
 Levha0.5mm veya 0.6mm galvaniz sac

 
Membran yapı, mimari ve yapıyı birleştiren yapısal bir sistemdir.Belirli bir şekilde belirli ön gerilim gerilmelerini oluşturmak ve bir kaplama yapısı olarak gerilme kontrolü altında belirli bir uzaysal şekil oluşturmak için yüksek mukavemetli esnek film malzemeleri ve yardımcı yapıları kullanır.Veya binanın ana gövdesi ve dış yüklere dayanacak yeterli sertliğe sahip dar bir yapı türü.
 
Membran yapı, 20. yüzyılın ortalarında geliştirilen yeni bir bina yapısı türüdür.Saf doğrusal mimari tarzın modelini kırar.Eşsiz güzel kavisli şekli ile basit, net, sert ve yumuşaktır ve güç ve güzelliğin birleşimidir.Mimari tasarımcılara daha fazla hayal gücü ve yaratıcı alan sağlarken ferahlatıcı bir his.Membran yapısı güçlü bir zaman ve temsiliyet duygusuna sahiptir.Mimari, yapısal mekanik, ince kimya mühendisliği, malzeme bilimi ve bilgisayar teknolojisini entegre eden çok disiplinli bir çapraz uygulama projesidir.Yüksek teknik içeriğe ve sanatsal çekiciliğe sahiptir.Eğimli yüzeyi, mimarın tasarım ihtiyaçlarına göre isteğe göre değiştirilebilir.Genel çevre ile birleştirildiğinde, güçlü bir uygulanabilirlik ve geniş uygulama alanları ile ikonik görüntü projesi oluşturulmuştur.Stadyumların çatı sistemleri, havalimanı salonları, sergi merkezleri, alışveriş merkezleri, otoparklar, platform tesisleri vb. Gibi büyük kamu tesislerine uygulanabilir.
 
Avantajlar:
(1) Geniş açıklık.Membran yapısı hafif ve iyi sismik performansa sahiptir, bu da iç destek ihtiyacını ortadan kaldırabilir.Geleneksel yapıların geniş açıklıklı (desteksiz) binalarda karşılaştığı zorlukların üstesinden gelir.Devasa engelsiz görsel alan yaratabilir ve kullanılan alanı etkili bir şekilde artırabilir..
(2) Sanatsal.Membran yapı, stil ve renk bilimine dayanan geleneksel mimari yapı türlerini kırar, doğal koşulları birleştirebilir, mimarın hayal gücünü tam anlamıyla oynayabilir ve yaratıcılığa göre geleneksel binalarda elde edilmesi zor olan eğriler ve çeşitli şekiller yaratabilir.Yapı elemanlarının sağlamlığının güzelliğini yansıtan zamanın atmosferiyle dolu.Işıkla, insanlara modern güzelliğin tadını çıkaran bir gece sahnesi oluşturmak kolaydır.
(3) Ekonomik.Film malzemesinin belirli bir ışık geçirgenliği vardır, bu da gün boyunca aydınlatma yoğunluğunu ve süresini azaltabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilir;renkli ışıkların gece geçmesi muhteşem bir manzara oluşturabilir.Dahası, membran yapısı, özellikle kısa süreli uygulamalar için geniş açıklıklı binalar inşa ederken, daha ekonomik olan demonte edilebilir ve yeniden yerleştirilmesi kolaydır.
(4) Güvenlik.Membran malzemesinin alev geciktirici ve yüksek sıcaklık direnci, yangından korunma gereksinimlerini iyi karşılayabilir;membran yapısı, büyük yer değiştirmelere dayanabilen ve çökmesi kolay olmayan esnek bir yapıdır;membran yapısı hafif ve iyi sismik performansa sahiptir.
(5) Kendi kendini temizleme.Yapışkan olmayan membran yapımında koruyucu kaplamalı membran malzemeler kullanılmaktadır.Membran malzemesinin yüzeyine düşen toz, binanın hizmet ömrünü sağlarken iyi bir kendi kendini temizleme etkisi elde etmek için yağmurla yıkanabilir.
(6) İnşaat süresi kısadır.Şantiyedeki inşaat süresini kısaltmak için diyaframın kesilmesi, çelik kabloların ve çelik yapıların üretimi vb. Hepsi fabrikada tamamlanır.İnşaat geçişlerini önlemek için alt betonarme yapı veya bileşenler ile eşzamanlı olarak gerçekleştirilebilir.Şantiyede sadece çelik kablolar, çelik yapılar ve membranlar Filmin bağlanması, montajı ve konumlandırılması ve gerilme süreci, bu nedenle şantiye inşaatı ve montajı hızlı ve hızlıdır ve inşaat süresi, şantiyeye göre nispeten kısadır. geleneksel inşaat projesi.
(7) Geniş uygulama.İklim koşulları açısından bakıldığında membran yapılı binalar geniş bir alana uygundur;Ölçek açısından tek bir çadır, bir bahçe taslağı veya onbinlerce veya yüzbinlerce metrekareyi kaplayan bir bina kadar küçük olabilirler.Hatta bazıları yapay doğayı gerçekleştirmek için küçük bir şehri kaplamayı hayal etti.
 
Sınıflandırma:
Membran yapının mimari yapısı renkli ve sürekli değişmektedir.Destek yöntemine göre şişirilebilir bir zar yapısı, gerilebilir bir zar yapısı ve bir iskelet destek zar yapısı olmak üzere ikiye ayrılır.
1. İskelet membran yapısı
Çelik yapı veya entegre malzemeden yapılan çatı iskeleti membran yapının üzerine gerilir ve alt destek yapısı yüksek stabiliteye sahiptir.Basit çatı şekli nedeniyle, açıklığın kısıtlanması kolay değildir ve yüksek ekonomik faydalara sahiptir.Her türlü büyük ve küçük alan için yaygın olarak uygulanabilir.
2. Çekme membran yapısı
Membran malzemesi, çelik kablo ve sütundan oluşur ve stabil bir form elde etmek için membran malzemesine gerilim uygulamak için çelik kablo ve sütun kullanır.Yaratıcı, yenilikçi ve güzel şekiller uygulamasının yanı sıra membran yapısının ruhunu gösterebilecek en yapısal formdur.Geniş açıklıklı alanlar, üst membranı desteklemek için çelik tel örgü oluşturmak için çoğunlukla çelik kablolar ve sıkıştırılmış malzemeler kullanır.Yüksek inşaat doğruluğu gereksinimleri, güçlü yapısal performans ve zengin ifade gücü nedeniyle, inşaat maliyeti iskelet membran yapısından biraz daha yüksektir.
3. Şişirilebilir membran yapısı
Şişirilebilir membran yapısı, membran malzemesini çatı yapısının etrafına sabitlemektir.İç ortam hava basıncı, hava besleme sistemi tarafından belirli bir basınca yükseltildikten sonra, dış kuvvete dayanmak için çatının içi ve dışı arasındaki basınç farkı oluşturulur.Hava basıncı destek amaçlı kullanıldığından ve yardımcı malzeme olarak çelik kablo kullanıldığından, herhangi bir kiriş ve kolon desteği olmadan daha fazla alan, hızlı yapım ve yüksek ekonomik fayda elde edebilir, ancak 24 saat üfleyicinin bakımı gerekir. Sürekli işletme ve makine bakım maliyetlerinde daha yüksek olan işletme.
Kemer Şekli Araba Park Gölge Çadırları Avustralya İngiliz AB Standardı 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)