Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapılar Kitleri

Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği

Çin Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği Tedarikçi
Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği Tedarikçi Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği Tedarikçi Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği Tedarikçi

Büyük resim :  Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FASEC
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: HZFS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 TON
Fiyat: USD1500~USD2500 per ton
Ambalaj bilgileri: konteyner veya dökme kapta denize uygun ambalaj
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre 2-3 ay gibi
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: YILDA 100000 TON
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Q235 / Q345 renk: gri
uzunluk: 5-20m Kalınlık: 3-8mm
Çap: 50-300mm Yüzey işleme: Galvanizli veya boyalı
Uygulama: telefon direği, spor salonu
Vurgulamak:

50mm çaplı çelik elektrik direği

,

30MM çaplı çelik elektrik direği

,

prefabrik metal telefon direği

Telefon Direği İnşaatı için 30-50mm Çaplı Prefabrik Galvanizli Güç Çelik Direk

Üretim açıklaması

Güç çeliği direkleri, son yıllarda elektrik hatlarının dikilmesi için yeni bir güç ekipmanı türüdür ve geleneksel çimento direklerine bir alternatiftir.Güç çelik çubukları çokgen çelik borulardan, yuvarlak çelik borulardan ve diğer çeliklerden yapılır ve sıcak daldırma galvanizleme veya sıcak püskürtme çinko (ve çinko alaşımı) kaplama ile işlenir.

 

 

Avantajlar

1.Güç çelik direkleri için küçük ayak izi

Küçük ayak izi, çelik direklerin ana avantajıdır.Geleneksel iletim kuleleri ve kablo direk kulelerinin her ikisi de büyük ayak izi dezavantajına sahiptir.Bununla birlikte, mevcut piyasa ekonomisi koşullarında, arazi fiyatları tekrar tekrar yükseldi, elektrik iletimi için arazi işgali giderek daha zor hale geldi, yatırım giderek daha büyük hale geldi ve kentsel merkezi alanlar gibi bazı özel alanlarda, inşaat koşulları elektrik kuleleri basitçe mevcut değildir.Bunun nedeni, çelik direklerin güç aktarım konstrüksiyonu için ilk tercih haline gelmesidir.Çelik direkler, genellikle kendi kendini destekleyen bir kulenin yaklaşık 1/3'ü kadar küçük bir alanı kaplar.Aynı zamanda çelik direğin üst boyutu kuleninkinden çok daha küçüktür ve gerekli hava hattı koridoru da küçüktür.Bu nedenle genel olarak çelik direkler kullanılabilir.Çeşitli çevresel gereksinimleri karşılayın ve arazi masraflarından tasarruf edin.

 

2.Çelik çubuğun güzel görünümü

Bu, çelik direklerin bir başka önemli avantajıdır.Mevcut kentsel yapılaşma ve kentsel dönüşüm dalgasında, kentin güzel olup olmadığı, kent sakinlerinin giderek daha fazla ilgisini çekmeye başladı.Bu nedenle, kentsel inşaatta elektrik hatlarının montajı için gereklilikler, estetik gereksinimlerine de yansıyan, giderek yükseliyor.Özellikle, bazı kentsel peyzaj yollarının bu açıdan daha katı gereksinimleri vardır ve geleneksel direk ve kulelerin gereksinimleri karşılaması zordur.Kompakt yapısı ve güzel görünümü nedeniyle çelik çubuk, temel olarak estetiğin gereksinimlerini karşılayabilir.

 

3.Çelik direk konstrüksiyonu basit ve hızlıdır

Geleneksel demir kulelerin inşası için bir kule montaj süreci olmalıdır.Kule ister bütün ister bölümler halinde monte edilsin inşaat süresi aynıdır.Çelik direklerin yapımı temelde bir montaj işlemi gerektirmez.Sadece çelik direk çapraz kolunu takmanız ve bir bütün olarak ilerlemeniz yeterlidir.İnşaat hemen kullanılabilir ve inşaat hızı demir kulenin yapımından çok daha hızlıdır.Genel olarak, bir inşaat ekibi günde 1.5 ila 2 taban demir kule ve günde yaklaşık 10 taban çelik direk dikebilir, bu nedenle çelik direklerin kullanımı inşaatı büyük ölçüde iyileştirebilir.Verimlilik, inşaat süresini kısaltın.

 

4.Çelik çubuk malzemesinin çalınması kolay değil

Kule malzemelerinin kaybı, her zaman kulelerin güvenli çalışmasını engelleyen önemli bir sorun olmuştur.Hırsızlık önleyici cıvataların 6 metrenin altına takılması gibi bazı önlemler alınmış olmasına rağmen, zaman zaman kule malzeme kaybı sorunu devam etmektedir.Çelik çubuk entegre olarak takıldığından veya flanşlı olduğundan, eksik parça olgusu temelde ortadan kalkar, gizli kaza tehlikesi azalır ve hattın sağlık seviyesi iyileştirilir.

Yukarıdaki avantajlara ek olarak, güç çeliği direkleri, kısa üretim döngüsü ve daha fazla strese dayanma kabiliyeti avantajlarına sahiptir.

 

 

Şartname:

Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği 0

 

 

Uygulama:

Telefon Yapımı İçin Prefabrik Galvanizli 30-50mm Çaplı Çelik Güç Direği 1

 

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)