Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli

Çin Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli Tedarikçi
Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli Tedarikçi Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli Tedarikçi Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli Tedarikçi Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli Tedarikçi

Büyük resim :  Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: FASEC
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: HZFS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25ton
Fiyat: USD1200-2200/ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemide denize uygun paketleme
Teslim süresi: 2-3 ay gibi müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: Akreditif, T/T, D/A, D/P
Yetenek temini: yılda 100000ton
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri: hangzhou Seviye: Q345b çelik
Boyutlar: Özelleştirilmiş Tip: H-profil kolonu
Başvuru: Konut inşaatı Yüzey işleme: galvanizli
Vurgulamak:

İmalat Q345b Çelik Yapı Elemanları

,

İmalat Çelik Yapı Elemanları İnşaatı

Kuzey Amerika Standart Tasarım ve İmalat Çelik Yapı Elemanları İnşaatı

Çelik yapı, bina yapılarının ana türlerinden biri olan çelik malzemelerden oluşan bir yapıdır.Yapı esas olarak kirişler, çelik kolonlar, çelik makaslar ve profilli çelik ve çelik plakalardan yapılmış diğer bileşenlerden oluşmaktadır.Silanizasyon, saf manganez fosfatlama, yıkama ve kurutma, galvanizleme ve diğer pas giderme ve pas önleme işlemlerini benimser.Bileşenler veya parçalar genellikle kaynak, cıvata veya perçinlerle bağlanır.Hafifliği ve kolay yapısı nedeniyle büyük ölçekli fabrika binalarında, stadyumlarda ve süper yüksek alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Çelik yapılar korozyona karşı hassastır.Genel olarak çelik yapıların paslarının alınması, galvanizlenmesi veya boyanması ve düzenli olarak bakımının yapılması gerekir.

 

Şartname:
1 Ana çelik yapı H kesitli çelik yapı
2 Çelik yüzey işleme boyama veya galvanizli
3 Destekleme açılı çelik, kemer çubuğu, çelik çubuk vb.
4 Duvar ve çatı paneli EPS, taş yünü, cam elyaf, PU sandviç panel veya tek katmanlı oluklu çelik levha
5 Cıvatalar ankraj cıvataları, yoğun cıvatalar, ortak cıvatalar
6 Aşık C bölümü, Z bölümü farklı boyutlarda aşık
7 Kenar kapağı Renkli çelik levhadan yapılmıştır
8 Oluk ve iniş borusu Renkli çelik levha veya galvanizli levhadan yapılmış oluk, PVC iniş borusu
9 Vinç 2 tondan 10 tona kadar kaldıracak vinç
10 Kapı Sürgülü kapı, döner kapı, asansör kapısı vb.
11 Pencere PVC pencere, alüminyum pencere, çelik pencere vb.
12 Aksesuarlar Çiviler, sızdırmazlık tutkalı, conta vb.
 

 

Çelik, yüksek mukavemet, hafiflik, iyi genel sertlik ve deformasyona karşı güçlü direnç ile karakterize edilir.Bu nedenle özellikle geniş açıklıklı, ultra yüksek ve süper ağır binaların inşası için uygundur;malzeme iyi bir homojenliğe ve izotropiye sahiptir; bu ideal esnekliktir. Genel mühendislik mekaniğinin temel varsayımlarını en iyi şekilde karşılayan malzeme;malzeme iyi bir plastikliğe ve tokluğa sahiptir, büyük deformasyona sahip olabilir ve dinamik yüklere iyi dayanabilir;inşaat süresi kısadır;yüksek derecede sanayileşmeye sahiptir ve yüksek derecede makineleşme ile üretimde uzmanlaşabilmektedir.

 

Çelik yapılar için, akma noktası dayanımlarını büyük ölçüde artırmak için yüksek dayanımlı çelikler üzerinde çalışılmalıdır.Ek olarak, H-şekilli çelik (geniş flanşlı çelik olarak da bilinir) ve T-şekilli çelik gibi yeni çelik türlerinin yanı sıra profilli çelik levhalar da geniş açıklıklı yapılara uyum sağlamak için haddelenir. yüksek binalar.

 

Ayrıca ısıya dayanıklı köprülü hafif çelik yapı sistemi mevcuttur.Binanın kendisi enerji açısından verimli değildir.Bu teknoloji, binadaki soğuk ve sıcak köprü sorununu çözmek için akıllı özel konektörler kullanır.Küçük kafes yapısı, inşaat için kabloların ve su borularının duvardan geçmesine olanak tanır.Dekorasyon uygundur.

 

Avantajı:
Çelik bileşen sistemi, hafiflik, fabrikada üretim, hızlı kurulum, kısa inşaat döngüsü, iyi sismik performans, hızlı yatırım geri kazanımı ve daha az çevre kirliliği gibi kapsamlı avantajlara sahiptir.Betonarme yapılarla karşılaştırıldığında, daha fazla gelişmenin üç yönünün benzersiz avantajları vardır; küresel kapsamda, özellikle gelişmiş ülke ve bölgelerde, çelik bileşenler inşaat mühendisliği alanında makul ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Taşıma kapasitesi:
Uygulama, kuvvet ne kadar büyükse çelik elemanın deformasyonunun da o kadar büyük olduğunu göstermiştir.Bununla birlikte, kuvvet çok büyük olduğunda, çelik elemanlar kırılacak veya ciddi ve önemli plastik deformasyona uğrayacak ve bu da mühendislik yapısının normal çalışmasını etkileyecektir.Mühendislik malzemelerinin ve yapılarının yük altında normal çalışmasını sağlamak için her çelik elemanın taşıma kapasitesi olarak da bilinen yeterli yük taşıma kapasitesine sahip olması gerekir.Taşıma kapasitesi temel olarak çelik elemanın yeterli mukavemeti, sertliği ve stabilitesi ile ölçülür.

 

Yeterli güç
Mukavemet, bir çelik bileşenin hasara (kırılma veya kalıcı deformasyon) direnme yeteneğini ifade eder.Yani yük altında herhangi bir akma kırılması veya kırılma meydana gelmez, emniyetli ve güvenilir bir şekilde çalışma kabiliyeti garanti edilir.Güç, yük taşıyan tüm üyelerin karşılaması gereken temel bir gereksinimdir, dolayısıyla öğrenmenin de odak noktasıdır.

 

Yeterli sertlik
Sertlik, bir çelik elemanın deformasyona direnme yeteneğini ifade eder.Çelik eleman strese maruz kaldıktan sonra aşırı deformasyona uğrarsa hasar görmese bile düzgün çalışmayacaktır.Bu nedenle çelik elemanın yeterli rijitliğe sahip olması gerekir, yani herhangi bir rijitlik hatasına izin verilmemelidir.Sertlik gereklilikleri farklı bileşen türleri için farklıdır ve başvuru sırasında ilgili standart ve spesifikasyonlara başvurulmalıdır.

 

istikrar
Stabilite, bir çelik bileşenin, harici bir kuvvetin etkisi altında orijinal denge formunu (durumunu) koruyabilme yeteneğini ifade eder.
Stabilite kaybı, basınç belirli bir dereceye kadar arttığında çelik elemanın aniden orijinal denge formunu değiştirmesi olgusudur ve buna kararsızlık denir.Bazı sıkıştırılmış ince duvarlı elemanlar da aniden orijinal denge formunu değiştirebilir ve kararsız hale gelebilir.Bu nedenle, bu çelik bileşenlerin orijinal denge formunu koruyabilme yeteneğine sahip olmaları, yani belirtilen kullanım koşulları altında dengesiz olmayacaklarını ve hasar görmeyeceklerini sağlayacak yeterli stabiliteye sahip olmaları istenmelidir.
Basınç çubuğunun dengesizliği genellikle aniden ortaya çıkar ve çok yıkıcıdır, dolayısıyla basınç çubuğunun yeterli stabiliteye sahip olması gerekir.
Özetle, çelik elemanların emniyetli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için elemanların yeterli taşıma kapasitesine sahip olmaları yani yeterli dayanıma, sağlamlığa ve stabiliteye sahip olmaları gerekir ki bunlar bileşenlerin emniyetli çalışmasının sağlanması için üç temel gerekliliktir.

 

Metal imalatı, kesme, bükme ve montaj işlemleriyle metal yapıların oluşturulmasıdır.Çeşitli hammaddelerden makinelerin, parçaların ve yapıların oluşturulmasını içeren katma değerli bir süreçtir.

 

Metal imalatı genellikle kesin boyutlara ve spesifikasyonlara sahip çizimlerle başlar.İmalat atölyeleri yükleniciler, OEM'ler ve VAR'lar tarafından istihdam edilmektedir.Tipik projeler arasında gevşek parçalar, binalar ve ağır ekipmanlar için yapısal çerçeveler, merdivenler ve korkuluklar yer alır.

 

Yapısal Çelik Kalitesi

Yapısal çelik söz konusu olduğunda birçok farklı seçenek vardır.Seçilen çelikteki karbon içeriğinin düşük olması kaynak kolaylığını belirler.Daha düşük karbon içeriği inşaat projelerinde daha hızlı üretim anlamına gelir ancak aynı zamanda malzemenin işlenmesini de zorlaştırabilir.FAMOUS, hem verimli hem de son derece etkili yapısal çelik çözümleri sunabilmektedir.Projeniz için mükemmel yapısal çelik tipini belirlemek için sizin için çalışacağız.Yapısal çeliği tasarlamak için kullanılan süreçler maliyeti değiştirebilir.Ancak yapısal çelik, doğru kullanıldığında uygun maliyetli bir malzemedir.Çelik mükemmel, son derece sürdürülebilir bir malzemedir ancak özelliklerini ve potansiyel faydalarını anlayan deneyimli ve iyi eğitimli mühendislerin elinde çok daha etkilidir.Genel olarak çelik, yüklenicilere ve onu endüstriyel uygulamalarda kullanmayı amaçlayan diğer kişilere çok sayıda avantaj sağlar.Uzmanlar, eski binaları yeni kaynak işlemleriyle güçlendirmenin bile binanın gücünü önemli ölçüde artırabileceğini buldu.İnşaat projeniz için en başından itibaren ustalıkla kaynaklanmış yapısal çelik kullanmanın faydalarını hayal edin.O halde tüm yapısal çelik kaynak ve imalat ihtiyaçlarınız için FAMOUS ile iletişime geçin.

 

Kuzey Amerika Fabrikasyon Çelik Yapı Elemanları İnşaatı Q345b Galvanizli 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Mr gao

Tel: +8618072735884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)