Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerTicari Çelik Yapılar

Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar

Çin Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar Tedarikçi
Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar Tedarikçi Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar Tedarikçi Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar Tedarikçi

Büyük resim :  Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FASEC
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: Ünlü

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD1000~USD1200 per ton
Ambalaj bilgileri: Kapsayıcı veya toplu gemi denize dayanıklı ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Yetenek temini: Yıl başına 600.000 ton
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: çelik Belirtimi: Q345B veya Q235B
Türü: 'H-Kolon Yüzey işleme: Müşterinin ihtiyaç olarak
el sanatları: kaynaklı Kaplama sistemi: Cam perde duvar, çatı paneli
Renk: özelleştirilmiş Uygulama: Hastane
Vurgulamak:

ticari çelik bina

,

prefabrik çelik yapılar

Hastane için Yüksek Yoğunluklu Prefabrik Çok Katlı Ticari Çelik Binalar

Genel olarak çeşitli hastane sağlık binalarını planlama, tasarım, inşaat (EPC müteahhit), finansman ve hatta iyi karlı bir proje için hisse senetleri yapabiliriz. Çelik çerçeveli tıbbi bina tiplerimiz yarı inşaat süresinden tasarruf etmekte ve hastanenin (ve konut konut alanı, alışveriş merkezi merkezi alanı, eğitim alanı vb. Gibi yardımcı tesislerinin) daha erken ve daha kolay operasyonel ve karlı olmasını sağlayabilir.

Yıllar geçtikçe, teknolojik tasarımın, tıbbi atılımların ve düzenleyici ortamların ülkemizin tesislerini etkilediği için sağlık tasarımı ve inşaatın geliştiğini gördük. Günümüzde bakım sağlayıcılar, hasta sonuçlarını ve nüfus sağlığı yönetimini desteklemek için sağlık tasarımı ve inşaatı gerektiren hacme dayalı bir bakım modelinden değere dayalı bir bakım modeline geçmektedir.

Sağlık tesislerinin amacı, artık maksimum dolulukta kalmak ve maksimum keskinliğe ulaşmak değildir. Küçük ve orta ölçekli klinikler, popülasyonları desteklemek ve hastaların daha sağlıklı yaşam tarzlarına doğru ilerlemelerine yardımcı olmak için stratejik olarak yerleştirilmekte ve yapılandırılmaktadır. Bugün, tesisler hastaları hastanelerin dışında tutan ve mümkün olduğunca çabuk sağlıklı hale getiren etkili bakımı desteklemelidir.

Yeni bir hastane, tesis tadilatı veya klinik inşaatı olsun, sağlık inşaatında yaygın değişiklikler göz önüne alındığında, başarılı bir projenin planlanması yaklaşımı değişti. Sağlık hizmeti yapımına güçlü ve modern bir yaklaşım diğerleri arasında birkaç kilit unsur içermektedir:

1 Çekirdek bakım fonksiyonlarını ve hedeflerini desteklemek
2 Kanıta dayalı tasarım
3 Tesisinizi yaşam döngüsü boyunca desteklemek için uzun vadeli bir plan
4 Yenilik, işbirliği ve değer mühendisliği
5 Sürdürülebilirlik

Tasarım planlaması sırasında saygı duyulması gereken bazı temel prensipler de vardır.

Planlama Tasarım İlkesi:

İnsan odaklı, sağlık ve güvenlik, esnek ve makul, kaynak paylaşımı, çevre koruma ve enerji tasarrufu, akıllı dijital ve sürdürülebilir gelişim.

Modernize edilmiş hastane için, geliştirme umudu normalde temel tıbbi hizmetlerin ve üst düzey tıbbi hizmetlerin ve çevredeki alanların ihtiyaçlarını karşılamak için tıbbi araştırma, tıp eğitimi ve teletıp işlevlerini içeren modern, sayısallaştırılmış ve kapsamlı bir birinci sınıf hastane olarak konumlandırılmıştır. . Aşağıdaki temel kurallardan bazıları da belirtilecektir:

1. Kent tasarımının koordinasyonu ve geliştirilmesi

Şantiyenin coğrafi konumu ve çevresindeki bina ortamı ve peyzaj ortamı göz önüne alındığında, ayırt edici tasarıma odaklanacağız. Çevreleyen çevre ile bodrumdaki sağlık binaları arasındaki ilişkiyi dikkatlice analiz ederek, yankı yapmak için çeşitli yollar kullanmak için Tasarım.

2. Peyzaj ortamının bölgesel özelliklerini oluşturun

Tabanın coğrafi konumu ve özellikleri göz önüne alındığında, taban bahçe tarzı bir yeşil alana dönüştürülecek ve hastane bu doğal yeşillik ile organik olarak bütünleşecektir: şehrin genel planına uygun olarak, iyi bir şehir manzarası olacaktır. oluşturulan; hastalar, aileleri ve tıbbi kurumlar için benzersiz yerel peyzaj özellikleri yaratacak personel.

3. Uluslararası tıp mimarisi düzeyi

Belirli bir temelde, en iyi modern hastane programı tasarım standartları, binayı içeriden dışarıya uluslararası bir standarda getirmek için ortaya konmuştur: hastane, uluslararası popüler modern hastane standartlarına ve klimalı ortama göre tasarlanmıştır. Verimli hastane sağlık hizmetlerini vurgulayan gelişmiş tıbbi ekipman, bina sistemleri ve Bilgi yönetimi teknolojisi kullanımı. Mimari şeklin üç boyutlu geometrik görüntüsü, genel yerleşim planının devamı, tüm binanın alanı ve büyüklüğü, basit çizgiler ve sert malzemelerin birleşimi ve yeni tıbbi binanın oldukça modern görüntüsünü vurgulamaktadır.

4. Düzenleme düzenini temizleyin

Hastane fonksiyonları bölümü açık, aerodinamik. Halka açık yürüyüş yolları, sağlık personeli ve yatan hastalar, VIP bakım verenlerin yürüme yolları arasındaki açık bir ayrım ile ana girişlere kolayca erişilebilir. Temizlik malzemeleri, gıda malzemeleri ve kanalizasyon kesinlikle imar edilmiştir.

5. Sürdürülebilir kalkınma için modüler planlama

Hastanenin gelecekteki gelişim gereksinimlerini karşılamak için hastanenin gelecekteki gelişim esnekliğine uyum sağlayın İçten dışa modüler bina düzeni, böylece hastanenin yeterli alanın geleceği için genel yerleşimi bırakırken en iyi esnekliğe ve ölçeklenebilirliğe sahip olmasını sağlar.

6. İnsan odaklı tasarım ilkeleri

Binanın genel düzeninde ve biçiminde tamamen benzersiz bir kültür oluşturmak için yaşam odaklı, hayata saygı, ana bedenin hasta merkezli görüntüsünü içerir. Hastane merkez ve sağlam sağlık sigortası sistemini destek olarak alan dijital hastane, geleneksel hastalık kavramını ve tıbbi tedaviyi değiştirmek için bir araç olarak kullanılıyor. Yerleşik sağlık hizmetlerinin Accra Gana ve çevresine, temel tıbbi hizmetler ve ileri teknoloji tıbbi hizmetler için taleplerini karşılamak, uluslararası tıbbi hizmet standartlarını sağlamak.

Mimari Tasarım Prensibi:

Modern, sade, pürüzsüz, plastisite prensibine uyacak şekilde modelleme tasarımı, uzay güneş ışığı, akış ve hacim hissini not edin.

Binanın şekli hasta bakımı ve akış netliğinden başlar ve cephe tasarımı hastanenin ileri teknoloji özelliklerini yansıtır ve sağlanan bakım kalitesini yansıtır. Ekonomik, dayanıklı yapı malzemelerinin seçiminde önemli bir faktördür. Hastane binalarında, cam, metal, parke ve diğer bina bileşenlerinde renk kullanımı, hastanenin genel imajını pekiştirmede çok önemli bir rol oynamaktadır. Cam perde duvarı ve yalıtkan camın renkli kabartma cam ve şeffaf cam ile esnek kombinasyonu camı tüm hastane boyunca bir tasarım teması haline getirir. Kabartmalı cam, yapı yüzeyinin ısı emilimini etkili bir şekilde azaltır. Tente, sütun ve benzeri yüzeylerde metal panel kullanılır. Bina cephesi olmak için ince metal paneller, taş ve kabartma camla birleştirilmiş açık renkler ve doku. Kabartmalı cam, bina yüzeyindeki ısı emilimini etkili bir şekilde azaltır. Tente, sütun ve benzeri yüzeylerde metal panel kullanılır. Döküm ve taş yüzeylerle kaplıdır. Cam perde duvar ve çerçeve içi sistem, renkli kabartmalı şeffaf cam ile esnektir. Keyifli bir kentsel görsel mekan keyfi getirmek için zengin bir kıyı modern hastane imajı oluşturma çabaları.

Sağlık hizmetleri tesisi planlamasında, kanıta dayalı tasarımda veya entegre sağlık bakımı tasarım-yapımında ne olursa olsun, tasarım ve yapımın ana hedefimiz ve profesyonel alanımız olduğuna inanıyoruz.

Makul fonksiyonel imar, hastane tasarımının temelidir. Projenin arazi kullanımının analizine göre, büyük uluslararası hastanenin özelliklerine göre, tıbbi ve hasta faaliyetleri arasındaki göreceli ayrımlara göre, içeride ve dışarıda farklı, esnek ve değişken modüler, çapraz riskini azaltmak için enfeksiyon, "genel planlama, esnek ve makul" tasarım konseptini ortaya koydu.

Çeşitli hastane ve tıp merkezi sağlık projeleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçmek üzere uluslararası proje sahiplerine, yatırımcılara, fon verenlere, finansörlere, operasyon organizasyonuna, tıbbi stratejik ortaklara vb. Hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)