Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerTicari Çelik Yapılar

Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı

Çin Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı Tedarikçi
Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı Tedarikçi Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı Tedarikçi Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı Tedarikçi Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı Tedarikçi

Büyük resim :  Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD965~USD1165 per ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemi içine denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 600.000 ton
Detaylı ürün tanımı
Malzeme Türü: Çelik sütun Şartname: Q345B, Q235B
Yüzey işleme: Galvanizli veya boyalı Kurulum: kolay
Kaplama sistemi: Çatı ve duvar panelleri renk: Müşterinin gerektiği gibi
kullanım: Depo, atölye, hangar vb.
Vurgulamak:

alışveriş merkezi galvanizli yapı

,

galvanizli alışveriş merkezi yapısı

,

Q235B galvanizli yapı

Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı

Boru kirişi, uçlara yuvarlak çubukların bağlanmasıyla oluşturulan bir kafes yapısını ifade eder.Kafes, kafes yapı malzemesini ekonomik hale getirir ve yapı hafiftir ve basitçe desteklenen kafes kirişler, kemerler, çerçeveler ve kuleler gibi farklı amaçlara uyum sağlamak için çeşitli şekiller oluşturmak kolaydır.

 

Izgara yapısı ile karşılaştırıldığında, boru şeklindeki kafes yapısı, çeşitli bina formlarının gereksinimlerini karşılayabilen ızgara çerçevesinin alt kiriş uzunlamasına elemanlarını ve küresel eklemlerini korur, özellikle yuvarlak kemerler ve keyfi kavisli şekillerin yapımı, daha avantajlıdır. ızgara yapısı.Her yönden stabilitesi aynıdır ve malzeme tüketimini azaltır.Çelik boru kafes yapısı, ızgara yapısı temelinde geliştirilmiştir.Izgara yapısı ile karşılaştırıldığında kendine özgü avantajları ve uygulanabilirliği vardır ve yapısal çelik miktarı da daha ekonomiktir.

 

Verim:

1. Güç:

Çeliğin mukavemet indeksi elastik limit σe, akma limiti σy ve çekme limiti σu'dan oluşur.Tasarım, çeliğin akma dayanımına dayanmaktadır.Yüksek akma dayanımı, yapının ağırlığını azaltabilir, çelik tasarrufu sağlayabilir ve maliyeti düşürebilir.Çekme mukavemeti σu, çeliğin kırılmadan önce dayanabileceği maksimum gerilmedir.Bu zamanda yapı, büyük plastik deformasyon nedeniyle performansını kaybeder ancak yapı deforme olmaz ve çökmez, bu da yapının nadir depreme dayanma gereksinimlerini karşılar.'Σu / σy değeri, çelik mukavemet rezervi parametresi olarak kabul edilebilir.

2. Plastisite:

Çeliğin plastikliği genellikle, gerilme akma noktasını aştıktan sonra kırılmadan önemli plastik deformasyona sahip olma özelliğini ifade eder.Çeliğin plastik deformasyon kabiliyetini ölçen ana indeksler uzama δ ve kesit büzülmesidir ψ.

3. Soğuk bükme performansı:

Çeliğin soğuk bükme performansı, oda sıcaklığında plastik deformasyon meydana geldiğinde çeliğin çatlamaya karşı direncinin bir ölçüsüdür.Çeliğin soğuk bükme performansı, çeliğin belirtilen bükülme derecesi altında bükülme deformasyon performansını test etmek için soğuk bükme deneyini kullanmaktır.

4. Darbe dayanıklılığı:

Çeliğin darbe tokluğu, çeliğin darbe yükü altında kırılma sırasında mekanik kinetik enerjiyi absorbe etme kabiliyetini ifade eder.Çeliğin darbe yüküne karşı direncini ölçen mekanik bir özelliktir.Düşük sıcaklık ve stres konsantrasyonundan dolayı kırılgan kırılmaya neden olabilir.Çeliğin darbe tokluk indeksi, genellikle standart test parçalarının darbe testi ile elde edilir.

5. Kaynak performansı:

Çeliğin kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşulları altında iyi performans gösteren kaynak bağlantılarını ifade eder.Kaynak performansı, kaynak işleminde kaynak performansı ve kaynak performansı olarak ikiye ayrılabilir.Kaynak işleminde kaynak performansı, kaynak dikişinin ve kaynak dikişinin yakınındaki metalin, kaynak işlemi sırasında termal çatlaklara veya soğutma büzülme çatlaklarına karşı duyarlılığını ifade eder.İyi kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşullarında kaynak metalinin ve yakındaki ana metalin çatlamayacağı anlamına gelir.Servis kolaylığı açısından kaynak performansı, kaynak dikişinde ısıdan etkilenen bölgenin darbe tokluğu ve sünekliği anlamına gelir.Çin, kaynak işleminde kaynak performansı test yöntemini benimsemekte ve ayrıca kullanılabilirlik doğası gereği kaynak performansı test yöntemini benimsemektedir.

6. Dayanıklılık:

Çeliğin dayanıklılığını etkileyen birçok faktör vardır.Birincisi, çeliğin zayıf korozyon direncidir ve çelik korozyonu ve paslanmayı önlemek için koruyucu önlemler alınmalıdır.Koruyucu önlemler şunları içerir: çelik boyaların düzenli bakımı, galvanizli çelik kullanımı ve asitler, alkaliler ve tuzlar gibi güçlü aşındırıcı ortamların varlığında özel koruyucu önlemlerin kullanılması.Çinko külçe ceketin üzerine sabitlenir ve deniz suyu elektroliti, çelik ceketi koruma işlevini yerine getirmek için önce çinko külçeyi otomatik olarak aşındırır.İkincisi, yüksek sıcaklık ve uzun süreli yük nedeniyle, çeliğin tahrip mukavemeti, kısa vadeli mukavemetinkinden daha düşüktür.Bu nedenle, uzun vadeli yüksek sıcaklık çeliğinin uzun vadeli mukavemet için test edilmesi gerekir.Çelik zamanla otomatik olarak sertleşecek ve kırılgan hale gelecektir, bu "yaşlanma" olgusudur.Düşük sıcaklık yükü altında çeliğin darbe tokluğu test edilecektir.

 

Açık enine kesitli (H-şekilli çelik ve I-şekilli çelik) geleneksel çelik makaslarla karşılaştırıldığında, boru makas yapısının malzemesi nötr eksen etrafında daha eşit bir şekilde dağıtılır, böylece enine kesit iyi bir sıkıştırma ve eğilme özelliğine sahiptir. burulma taşıma kapasitesi ve daha fazla sertlik.Köşebent plakası olmadan yapı basittir.En önemlisi, boru şeklindeki kafes yapısının görünüşte güzel olması, modellemeye uygun ve belirli bir dekoratif etkiye sahip olmasıdır.Boru kafes yapısının genel performansı iyidir, burulma sertliği büyüktür ve görünüm güzeldir.Üretimi, kurması, ters çevirmesi ve kaldırması kolaydır;Soğuk şekillendirilmiş ince cidarlı çelikten yapılmış çelik boru çatı makasları hafif yapıya, iyi sertliğe, çelik tasarrufuna sahiptir ve tam anlamıyla oynayabilir.Malzeme mukavemeti vb. avantajları, özellikle dikme ve destek sisteminde daha ekonomiktir narinlik oranı ile kontrol edilir.Bu yapıya sahip binalar temelde kamu binalarıdır.Yapı, güzel görünüm (düz şekil, yuvarlak kemer şekli, keyfi eğri şekli içine inşa edilebilir), uygun üretim ve kurulum, iyi yapısal stabilite, yüksek çatı sertliği ve iyi ekonomik etki özelliklerine sahiptir.

 

Şirketimizin çelik yapı ürünleri, Avustralya standardı, Yeni Zelanda standardı, İngiliz standardı ve Amerikan standardı gibi çeşitli uluslararası standartları karşılayabilir.Sorgunuza hoş geldiniz.

 

Alışveriş Merkezi İçin Galvanizli Ticari Çelik Yapısal Boru Makas Çatı 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)