Mesaj gönder

Hangzhou ÜNLÜ Çelik Engineering Co.,Ltd.

 

ABD-AVRUPA Standart Mühendislik ve Kalite Kontrol Marka Güvenilirliğimizi Oluşturuyoruz!Bir Deneme Siparişi Sürekli İşbirliği Getirir!

www.steelfabricat.com

 

Ana sayfa ÜrünlerTicari Çelik Yapılar

Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı

Sertifika
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
Çin FAMOUS Steel Engineering Company Sertifikalar
İyi ekip üyeleri her zaman zamanında bütçe sunar ve sorulara sabırla, iyi işle cevap verir!

—— Donald Mcwayne

Grace ile birlikte olurken tam saygı duyuyorum ve her zaman en iyi tavsiyeyi verdi. Köprü panellerinin ilk partisi de harika. hepinize teşekkürler.

—— Joseph Alexander

Ben sohbet şimdi

Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı

Çin Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı Tedarikçi
Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı Tedarikçi Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı Tedarikçi Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı Tedarikçi Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı Tedarikçi

Büyük resim :  Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FAMOUS
Sertifika: ISO9001:2008, SGS, etc.
Model numarası: KENDİ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD965~USD1165 per ton
Ambalaj bilgileri: Konteyner veya dökme gemi içine denize uygun ambalajlar
Teslim süresi: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 600.000 ton
Detaylı ürün tanımı
Malzeme Türü: Çelik sütun Şartname: Q345B, Q235B
Yüzey işleme: Galvanizli veya boyalı Kurulum: kolay
Kaplama sistemi: Çatı ve duvar panelleri renk: Müşterinin gerektiği gibi
kullanım: Depo, atölye, hangar vb.
Vurgulamak:

Q345B Ticari Çelik Binalar

,

Q235B Ticari Çelik Yapılar

Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Binası Kompleksi EPC İnşaatı

Çeliğin özellikleri yüksek mukavemet, hafiflik, iyi genel sertlik ve deformasyona karşı güçlü dirençtir, bu nedenle özellikle geniş açıklıklı, süper yüksek ve çok ağır binalar inşa etmek için uygundur;malzeme iyi bir homojenliğe ve izotropiye sahiptir ve esneklik için idealdir. Gövde en çok genel mühendislik mekaniğinin temel varsayımlarıyla tutarlıdır;malzeme iyi plastikliğe ve tokluğa sahiptir, büyük deformasyona sahip olabilir ve dinamik yüklere iyi dayanabilir;inşaat süresi kısadır;Sanayileşme derecesi yüksek olup, yüksek mekanizasyon derecesine sahip profesyonel üretim yapılabilmektedir.

Çelik yapı, akma noktası mukavemetini büyük ölçüde artırmak için yüksek mukavemetli çelikle çalışılmalıdır;ek olarak, H-şekilli çelik (geniş flanşlı çelik olarak da bilinir) ve T-şekilli çelik ve profilli çelik plakalar gibi yeni çelik türleri haddelenmelidir. Süper yüksek binalara duyulan ihtiyaç.

Ayrıca ısı köprüsüz hafif çelik yapı sistemi bulunmaktadır.Binanın kendisi enerji tasarrufu sağlamaz.Bu teknoloji, binadaki soğuk ve sıcak köprüler sorununu çözmek için akıllı özel konektörler kullanır.Küçük kafes yapısı, kabloların ve su borularının duvardan geçmesine izin verir.İnşaat Dekorasyonu uygundur.

 

Verim:

1. Güç:

Çeliğin mukavemet indeksi elastik sınır σe, akma sınırı σy ve çekme sınırı σu'dan oluşur.Tasarım, çeliğin akma dayanımına dayanmaktadır.Yüksek akma dayanımı, yapının ağırlığını azaltabilir, çelikten tasarruf sağlayabilir ve maliyeti düşürebilir.Çekme mukavemeti σu, çeliğin kırılmadan önce dayanabileceği maksimum gerilmedir.Bu zamanda yapı büyük plastik deformasyon nedeniyle performansını kaybeder ancak yapı deforme olmaz ve çökmez, bu da yapının ender depreme dayanma gereksinimlerini karşılar.'Σu / σy değeri çelik dayanım rezervi parametresi olarak kabul edilebilir.

2. Plastisite:

Çeliğin plastisitesi genellikle, gerilme akma noktasını aştıktan sonra kırılmadan önemli plastik deformasyona sahip olma özelliğini ifade eder.Çeliğin plastik deformasyon yeteneğini ölçen ana indeksler uzama δ ve kesit büzülmesidir ψ.

3. Soğuk bükme performansı:

Çeliğin soğuk bükme performansı, oda sıcaklığında plastik deformasyon meydana geldiğinde çeliğin çatlamaya karşı direncinin bir ölçüsüdür.Çeliğin soğuk bükme performansı, çeliğin belirtilen bükme derecesi altında bükülme deformasyon performansını test etmek için soğuk bükme deneyini kullanmaktır.

4. Darbe dayanıklılığı:

Çeliğin darbe tokluğu, çeliğin darbe yükü altında kırılma sırasında mekanik kinetik enerjiyi absorbe etme kabiliyetini ifade eder.Çeliğin darbe yüküne karşı direncini ölçen mekanik bir özelliktir.Düşük sıcaklık ve stres konsantrasyonu nedeniyle kırılgan kırılmalara neden olabilir.Çeliğin darbe tokluk indeksi, genellikle standart test parçalarının darbe testi ile elde edilir.

5. Kaynak performansı:

Çeliğin kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşulları altında iyi performans gösteren kaynak bağlantılarını ifade eder.Kaynak performansı, kaynak işleminde kaynak performansı ve kaynak performansı olarak ikiye ayrılabilir.Kaynak işleminde kaynak performansı, kaynak dikişinin ve kaynak dikişinin yakınındaki metalin, kaynak işlemi sırasında termal çatlaklara veya soğutma büzülme çatlaklarına karşı duyarlılığını ifade eder.İyi kaynak performansı, belirli kaynak işlemi koşulları altında kaynak metalinin ve yakındaki ana metalin çatlamayacağı anlamına gelir.Kullanılabilirlik açısından kaynak performansı, kaynak dikişinde ısıdan etkilenen bölgenin darbe tokluğu ve sünekliği anlamına gelir.Çin, kaynak işleminde kaynak performansı test yöntemini benimsemekte ve ayrıca kullanılabilirlik doğasında kaynak performansı test yöntemini benimsemektedir.

6. Dayanıklılık:

Çeliğin dayanıklılığını etkileyen birçok faktör vardır.Birincisi, çeliğin zayıf korozyon direncidir ve çelik korozyonu ve paslanmayı önlemek için koruyucu önlemler alınmalıdır.Koruyucu önlemler şunları içerir: çelik boyaların düzenli bakımı, galvanizli çelik kullanımı ve asitler, alkaliler ve tuzlar gibi güçlü aşındırıcı ortamların varlığında özel koruyucu önlemlerin kullanılması.Çinko külçe ceketin üzerine sabitlenir ve deniz suyu elektroliti, çelik ceketi koruma işlevini yerine getirmek için önce çinko külçeyi otomatik olarak aşındırır.İkincisi, yüksek sıcaklık ve uzun süreli yük nedeniyle, çeliğin tahrip mukavemeti, kısa vadeli mukavemetinkinden daha düşüktür.Bu nedenle, uzun vadeli yüksek sıcaklık çeliğinin uzun vadeli mukavemet için test edilmesi gerekir.Çelik zaman içinde otomatik olarak sertleşecek ve kırılgan hale gelecektir, bu "yaşlanma" olgusudur.Düşük sıcaklık yükü altında çeliğin darbe tokluğu test edilecektir.

 

Şirketimizin çelik yapı ürünleri, Avustralya standardı, Yeni Zelanda standardı, İngiliz standardı ve Amerikan standardı gibi çeşitli uluslararası standartları karşılayabilir.Sorgunuza hoş geldiniz.

Avustralya Standart Çelik Yapı Ticari ve Konut Yapı Kompleksi EPC İnşaatı 0

İletişim bilgileri
FAMOUS Steel Engineering Company

İlgili kişi: Shayne

Tel: +8618857115398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)